Біологічно активні добавки CCI і RBC

Спіруліна з нанокластерамі - Spirulina NanoClusters

 120 капсул 
 
Спіруліна з нанокластерамі - продукт, що поєднує поживну цінність спіруліни з унікальними властивостями нанокластеров. Нанокластери сприяють посиленню абсорбції та асиміляції поживних речовин організмом.

Один з провідних фахівців з спіруліни Р. Хенріксон з США назвав спіруліну «ідеальною їжею, яка уповільнює старіння». За його словами, «люди похилого віку, які прагнуть не тільки продовжити життя, але й покращити її якість, зобов'язані приймати цю біологічно активну добавку. Вона покращує стан шкіри, кісток, м'язів, судин ».

Встановлено, що спіруліна володіє протиішемічний активністю і стимулює роботу серця.

Комплекс поліненасичених жирних кислот відіграє важливу роль у побудові та функціонуванні біологічних мембран і внутрішньоклітинних регуляції процесів в організмі: вони роблять виражений антисклеротичний ефект і помітне антитромбоцитарні дію.

Прийом спіруліни людьми похилого віку у добовій дозі 2 г істотно знижує рівень загального холестерину в крові, ліпопротеїдів низької щільності і загальних ліпідів, а також уповільнює інтенсивність перекисного окислення ліпідів на тлі поліпшення функції печінки.

Спіруліна показана людям, що мають проблеми з травленням, особливо літнім, схильним до закрепів. У Японії і Бразилії спіруліна є визнаним засобом боротьби з цими порушеннями. Люди з поганим апетитом внаслідок перенесеної операції або інших захворювань можуть використовувати спіруліну як концентрованого джерела білка і вітамінів при вживанні меншої кількості їжі. Хворі, які страждають виразкою, порушенням травлення або непереносимість певних продуктів, можуть швидко отримати необхідні поживні речовини в концентрованому вигляді, не навантажуючи травну систему.

Ендокринологічні центри США, Японії, Німеччини та Канади стверджують, що спіруліна усуває понад 20 видів серйозних порушень обміну речовин, пов'язаних з дисфункцією ендокринної системи та понад 15 порушень метаболізму, які є наслідками вітамінної, мінеральної та білкової недостатності. Виявлено виражений позитивний ефект спіруліни при порушенні функції щитовидної залози, надниркових залоз, тимуса, статевих залоз у чоловіків і жінок, а також при діабеті.

Прийом спіруліни:
підвищує імунний статус організму;
компенсує вітамінну і мінеральну недостатність;
нормалізує рівень холестерину в крові і сприяє розчинення бляшок;
нормалізує артеріальний тиск;
стабілізує рівень цукру в крові;
нормалізує білковий, вуглеводний і жировий обмін;
виводить з організму радіонукліди.