Біологічно активні добавки CCI і RBC

Набір трав № 4 - Combination Four

 100 таблеток 
Листя малини - зменшують набряки, надають позитивний ефект при рясні менструації, а також висипу, вуграх, при захворюваннях сечового міхура і сечовивідних шляхів. 

Екстракт з листя Даміана - має іншу назву - «краплі любові». Даміан надає збудливу дію, підсилює статевий потяг. Використовується також у боротьбі з депресією.

У корені сарсапарілли містяться біологічно активні речовини, які володіють протизапальними властивостями, сприяють виведенню сечовини і сечової кислоти, стимулюють синтез статевих гормонів і надають тонізуючу дію на статеву систему. Завдяки високому вмісту сапонінів стероїдного характеру сарсапарілла регулює інтимні механізми сексуальної діяльності.

Циміцифуги або клопогон - має спазмолітичну, сечогінну дію, розслаблює гладку мускулатуру, застосовується при порушеннях менструального циклу, передменструальному синдромі, головного болю.

Дослідження групи жінок у перод менопаузи показали, що корінь циміцифуги знімає симптоми патологічного клімаксу, це є безпечним і ефективним засобом при психоневрологічних синдромах: депресії, неврозах, безсонні.

Солодка (лакріца) - протизапальну, протиалергічний засіб, знижує рівень цукру в крові.

Калина - ниркове покращує кровообіг, знижує рівень холестерину в крові. При прийомі засобів, що містять калину, відзначається протизапальний, сечогінний ефект, зменшуються больові відчуття, пов'язані з менструацією.

Мітчелла - надає тонізуючу, діуретичну і терпкий дію.

Женьшень - містить біологічно активні речовини, основними з яких є сапоніни панаксозіди, вітаміни А, В, С, D, Е, ефірна олія, панаксовая кислота, що представляє собою суміш жирних кислот (пальмітинової, стеаринової, олеїнової і лінолевої) і гінгезін.

Женьшень застосовують як тонізуючий і загальнозміцнюючий засіб. Він значно покращує адаптаційні здатності організму, позитивно впливає на гіпофункцію статевих залоз.

Активні рослинні компоненти продукту:
мають протизапальну активність;
сприяють розслабленню гладкої мускулатури;
надають сечогінну дію;
оптимізують роботу нервової системи;
володіють збудливим дією, що підсилює статевий потяг.