Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Зміцнення і відновлення чоловічої фізичної сили.
Зміцнення і відновлення чоловічої фізичної сили.
Для чоловіка не менш важливе значення має відчуття сили, великої витривалості і краси тіла. Якщо ви хочете бути сильним і красивим, як Аполлон, то вам потрібно дотримуватися такої програми:
1. Заповнювати втрату рідини. Надходження води в клітину різко посилює внутрішньоклітинний білковий синтез. Вживання таких продуктів, як «Корал - Майн», «Гідросель», «Мікрогідрін» при інтенсивному фізичному навантаженні знижують рівень молочної кислоти на 50%. Завдяки зниженню поверхневого натягу води підвищується засвоєння рідини і живильних речовин клітиною.
2. Забезпечувати поживними речовинами. Такий продукт як «Протівіті» є найкращим білковим харчуванням. Це не тільки м'язова сила і швидкість, але і базовий будівельний матеріал для всіх органів і систем. Протівіті - це збалансований комплекс з 11 незамінних амінокислот.
білків їжі, які засвоюються годинами, Протівіті повністю засвоюється за 25 хвилин! Він зміцнить імунну систему, збільшить силу, витривалість і швидкісні показники, дозволить швидко відновитися після фізичних навантажень і підтримувати відмінну фізичну форму. До того ж незамінні амінокислоти - головний будівельний матеріал не тільки м'язів, але й клітин серця, печінки, мозку, кісткової і ендокринної систем. Протівіті - ідеальне білкове харчування, як для здорових людей, так і для тих, чий організм вимагає відновлення і зміцнення.
3. Відновлювати втрату мінеральних речовин. Усі вітаміни, макро-та мікроелементи, ферменти зібрані в одній коробочці - 24 / 7. Це означає, 24 години на добу 7 днів на тиждень ваші клітини отримують весь необхідний будівельний матеріал на основі самої високоякісної спіруліни, алое віра та інших цінних рослинних продуктів.
4. Зміцнювати імунітет. Кращими природними продуктами цієї групи є Жир печінки акули і Молозиво.
Вони підтримують імунну систему будучи основою для профілактики різних інфекційних захворювань. Молозиво - один із секретів чемпіонів. Фактори росту, що містяться в ньому, призводять до збільшення м'язової маси та зміцнення кісток. Багато спортсменів регулярно вживають Молозиво, тому що воно не тільки стимулює ріст м'язів, але й сприяє омолодженню організму, поліпшує здоров'я.
5. Захищати від вільних радикалів, вироблення яких значно збільшується під час інтенсивних навантажень. Крім ушкоджень багатьох функцій організму, вони руйнують м'язову тканину. Найбільш потужними, ефективними антиоксидантами є Мікрогідрін і Мікрогідрін Плюс. Завдяки цим революційним продуктів, які дають організму колосальну енергію, майстри спорту міжнародного класу, олімпійські чемпіони, марафонці, такі, як: В.. Єгорова, Л. Петрова, Т. Позднякова, А. Кузнецов та багато інших значно збільшили свою витривалість, і відповідно, показали свої найкращі результати у спортивних змаганнях. І особливо радує, що досягнення таких високих результатів у спорті супроводилась не виснаженням здоров'я, а, навпаки, його поліпшенням і зміцненням.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (14.10.2009)
Переглядів: 1440 | Теги: Програма збільшення і відновлення ф | Рейтинг: 0.0/0