Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Жир ему
Страус ему — це австралійська нелетающая птиця зростанням біля 3-х метрів і вагою порядка 100 кг. Це тварину відображає національний колорит, є частиною австралійської історії і представлено на державному гербі Австралії.
Впродовж століть страус ему забезпечував аборигенів їжею, одягом. Його жир був унікальною природною аптечкою і високо цінувався за болезаспокійливих, протизапальних і інші цілющі властивості, використовувався для лікування шкірних захворювань, ран, опіків, ударів, як сонцезахисний і зволожуючий шкіру засіб.
Почало вивченню складу і властивостей жиру страуса ему належало в 1990 році в США, в лабораторії д-ра Крейг-Шмідта. Було виявлено, що 70% жирних кислот, що входять до складу жиру, відноситься до ненасищенним, тобто до високоактивних. Жир ему багатий лінольовой кислотою — жирною кислотою відомою своєю цілющою дією при м'язових і суглобових болях, а також олеїновою кислотою, що надає місцевий протизапальний ефект.
Резорбція (поглинання) як основна властивість жиру ему, на думку фармаколога і дослідника масел А. Стрікленда, пов'язана з практичною відсутністю в його складі фосфоліпідів.
«Человеческая шкіра бідна фосфоліпідами, і тому з'єднання, що містять фосфор, погано вбираються і проникають в шкіру. І, навпаки шкіра легко пропускає речовини, що містять фосфор в незначній кількості або не містять його зовсім. Тому жир ему здатний легко проникати в кожу» — відзначає А. Стрікленд.
Виявлена благотворна дія жиру ему на регенерацію шкіри і зростання волосся. У експерименті відновлювалася активність понад 80% «спящих» волосяних фолікул. Встановлено, що жир ему підвищує активність шкірного покриву в суворих умовах холодного клімату. Передбачається, що стереохимічеськие властивості олеїнової кислоти грають основну роль в підвищенні еластичності шкіри.
Однією з важливих виявлених властивостей жиру ему є його здатність перешкоджати розмноженню бактерій, що допомагає йому добре і довго зберігатися без втрати своїх властивостей.
Використовується лише для зовнішнього вживання. Володіє вираженим протизапальним, протівоотечним ранозагоювальною дією. Легко вбирається в шкіру, зволожує її, запобігає розмноженню бактерій, не викликає утворення угрів, значно зменшує свіжі келлоїдниє рубці.
Жир ему показав дивну ефективність для прискорення загоєння післяопераційних ран, ударів, при розтягуванні в'язок у комплексному лікуванні геморою, свіжих випадків тромбофлебіту нижніх кінцівок, опіків, артритів, шкірних хвороб.
Жир страуса ему з відмінними результатами використовується в косметології і деякі косметичні салони вже узяли на озброєння його дивну властивість швидко вбиратися і проникати в глибокі шари шкіри. Додаючи до нього різні компоненти, косметологи добиваються прекрасних результатів.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/index/katalog_produkciji_cci_i_rbc/0-4
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (28.11.2009) | Автор: coralclub
Переглядів: 1587 | Теги: Жир страуса ему, Жир ему | Рейтинг: 0.0/0