Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Здоров'я організму - це здоров'я його кліток!
На сьогоднішній день відомо близько 26 000 діагнозів, і лише 3 причини старіння і смерті.
1. Зневоднення клітин (організму).
2. Зашлакованості клітин (організму).
3. Виснаження клітин (відсутність клітинного харчування організму).
Древнє вчення Аюрведа говорить: «Будь-яке лікування необхідно починати з очищення організму. В іншому випадку, ми заганяємо токсини всередину клітини, це дасть тимчасовий ефект поліпшення стану, але рано чи пізно хвороба повернеться знову! »
Сучасна позиція лікаря на Ваше здоров'я наступна: його завдання - лікувати, а не зберігати. От і уявіть собі картину, Ви приходите на прийом до лікаря і говорите наступне: «Лікарю, мене нічого не турбує і не болить, у мене немає хронічних або гострих захворювань, я добре себе почуваю. Що мені слід робити, щоб так було й надалі, щоб я не захворів, і завжди себе так відчував? »Щонайменше, це викличе здивування з боку медичного персоналу, якщо не скепсис. І справа не в тому, що лікар не хоче Вам допомогти, а в тому, що лікар вивчає хвороби і лікує хвороби, а цільове збереження Вашого здоров'я - це цілком Ваше завдання і Ваша відповідальність. Ваше здоров'я залежить від Вас, не потрібно перекладати відповідальність за себе на когось.

Задайте собі питання:
1. Що ми знаємо про себе, про закони, яким підкоряється наш організм?
2. Ми боїмося хвороб, але не знаємо як їх попередити.
3. Ми розуміємо, що більшість ліків мають побічні ефекти, але не знаємо чим їх можна замінити.
4. Нам не вистачає знань про нас самих, але найчастіше - інтересу до них!

Перейдемо тепер комплексно до відновлення і сохрненію здоров'я.
1 етап на шляху до відновлення і збереження здоров'я - це усвідомленість. Готовність бути здоровим - це взяти відповідальність за своє здоров'я на себе. Ваше здоров'я - це Ваш вибір, ніхто і нічого не може змусити Вас зробити (так само лікар не може змусити вас кинути курити, займатися спортом або робити вранці гімнастику, не є шкідливих продуктів). І ніхто нікому нічого не винен, тільки Ви самі собі.
Вам самому повинно бути цікаво від чого залежить Ваше здоров'я.
2 етап полягає в раціональному і правильне харчування. Забрати з раціону харчування по максимуму шкідливі, «вечножівущіе» продукти, і напої. Є чудовий науково-популярний фільм «Обережно, їжа!», В якому детально і показово розказано про шкідливий і негативну дію шкідливих продуктів на наш організм. Ми всі - жертви реклами! П'ємо, їмо, палимо те, що рекламують, а потім лікуємося після цього тими ж препаратами, які активно рекламує нам фармацевтичні компанії. Тому що є 2 індустрії: харчова та фармакологія, які взаємодіють і «годують» одне одного. А тепер поставте собі запитання: «Кому з цих двох індустрій цікаво, щоб Ви були здорові?» - Нікому. Тільки Вам!
3 етап Заповнення і нормалізація водного балансу. Дуже важливий етап в підтримці оптимального самопочуття і гомеостазу організму. Без води наш організм не проживе і тиждень!
За фізіологічним потребам організму, нам потрібно 30 мл на кг маси тіла, тобто людині масою 70 кг необхідно в день випивати 2л 100мл води в день. Наш організм складається приблизно на 70% з води, яка знаходиться всередині клітин (в серце, в печінці, в нирках). Мозок на 84-85%, 20% - це те середовище, в якій наші клітини знаходяться, так зване міжклітинна рідина, всього 8% - це кров, 2% - це лімфа. А що ми знаємо про воду? Замислюємося про те, що вона нам несе? І яку воду ми п'ємо? «Людина - це одухотворена вода». Ми з набагато більшою підставою можемо назвати себе водою, ніж 40% розчином глюкози.
У різних тканинах і органах вода розподілена по-різному. У наших кістках її всього 13%, а от у мозку від 83 до 85%. Ось і виходить, що ми думаємо і зберігаємо інформацію завдяки воді. Адже досі, навіть серед дуже освічених і освічених людей широко поширена помилка, що головне відновити об'єм рідини в організмі, а не води. Але ж чай, кава, соки, різні напої - це рідини, рідка їжа, а не вода. Організм витрачає величезну кількість енергії, щоб таку їжу переробити і засвоїти. Адже чомусь і після кави і після чаю, соків ми як і раніше хочемо пити. Тому що організм так і не отримав воду.
Якою ж має бути вода, яку ми п'ємо?

Ось низка показників для води, що несе енергію організму, а його не бере:
- Чиста (без хлору, солей важких металів, нітратів, пестицидів, без грибків, паразитів, вірусів);
- «Рідка» або біологічно засвоюється, тобто біологічно доступна. Існує поняття поверхневого натягу води, що становить близько 43 дин / см2 внутрішньоклітинної рідини, і не повинна бути в нормі вище, а поверхневий натяг водопровідної води (і всіх інших рідин, які нас оточують) складає 73 дин / см 2, тобто така вода більше в'язка і щільна, а значить, для того щоб така вода надійшла в клітину, організм витратить величезна кількість енергії для того, щоб зменшити поверхневий натяг води.
- Окислювально-відновлювальний потенціал; ОВП є одним з найбільш значущих параметрів окислювально-відновних реакцій, що протікають в будь-якій рідкому середовищі. ОВП внутрішнього середовища організму людини становить -100/-150 мВ, а ОВП питної води складає +150 / +400 мВ. Внаслідок цього, організм змушений змінювати окислювально-відновні властивості питної води, і організм піддається енергетичного ослаблення. Жива вода - це негативно заряджена вода, багата вільними електронами, які передають клітинам енергію. На жаль, кип'ячена, бутильована вода - мертва вода, позитивно заряджена. Існують тільки 3 продукту, які змінюють ОВП води з «+» заряду на «-» - це структурована вода, мікрогідрін, гідрасел.
- РН води в нормі повинна становити 7,4-7,5, тобто вода повинна бути слаболужна або нейтральна, тобто рН води, яку ми споживаємо повинна відповідати рН рідини усередині організму - крові, лімфи і т.д. Запорукою нормальної роботи організму, клітини є підтримка рН. У кислому середовищі (РВН нижче 6) активно розвиваються гриби, віруси, бактерії, клітини опхолей, тому споживання правильної вода заощадить організму масу енергії;
- Вода повинна бути середньої жорсткості, краще м'яка;
- Вода повинна мати збалансований мінеральний склад, максимально наближений до фізіологічного складу внутрішньо-і міжклітинних рідин нашого організму (кальцій та інші мікроелементи знаходяться в структурованої воді в іонної формі, така мінералізація є природного природною, не штучною, що робить її унікальною за своїм складом) ; штучна мінералізація, на жаль, є в дистильованої води та ін мінеральних водах, які продаються з прилавків магазинів;
- Жива активна, без негативної інформації,;
Вся ця інформація говорить нам про те, що ми повинні дуже ретельно відбирати і споживати воду, і ставиться до цього відповідально. Тому вибір необхідно зупинити на такому продукті, який відповідає всім показникам - це мінеральна композиція Alka Mine. Щоденне споживання такої води дає величезний доробок здоров'я нашому організму, але є ще кілька ефектів, про які необхідно сказати.
Мінеральна композиція Alka Mine:
1. Зв'язує хлор, солі важких металів, шкідливі домішки;
2. Лужним воду (слабо-лужна);
3. Зв'язує і виводить отрути і токсини - надає природне антиоксидантну дію;
4. Містить повний мінеральний склад (більше 70 мінеральних речовин в іонної формі);
5. Знижує поверхневий натяг води - ОВП негативний (відновлення, поліпшення загального стану організму, підвищення його енергетичного ресурсу);
6. Робить воду м'якою;
7. Жива, з ідеальною структурою
8. «Кишеньковий фільтр» в будь-який час.
Щоденне вживання такої води сприяє:
- Досягненню оптимального значення рН крові;
- Зниженню ризику захворювання серцево-судинної системи та органів травлення;
- Насичення крові киснем;
- Нормалізації рівня цукру в крові та артеріального тиску;
- Нормалізації роботи нирок, травної системи і печінки;
- Профілактики артритів, підвищенню еластичності м'язів та суглобів, відновленню нормальної структури кісткової і хрящової тканин організму.

Застосування структурованої води:
- Поліпшення трофіки та біохімії шкіри
- Поліпшення крово-і лімфоснабженія
- Вимивання токсичних речовин
- Ресинтез колагену
- Посилення еластичності і тургора
- Розгладження складок і зморшок
- Здоровий блиск і колір

3 етап на шляху відновлення і збереження здоров'я полягає в періодичному очищенні організму від зашлакованості.
Думаю, що кожен з нас розуміє актуальність очищення організму з урахуванням нинішньої екологічної ситуації, якості продуктів, води, повітря. Існує бсконечное кількість випадків, коли люди місяцями лікуються, приймають численні препарати таблетки, але ніякого оздоровчого ефекту не наступає.

Унікальна програма очищення організму

Програма "COLO - VADA PLUS" - це ефективна програма глибокого очищення організму, яка розрахована на 14 днів і включає в себе три етапи, що знаходяться в повній гармонії з нормальними функціями організму. Ця програма не створює практично жодних незручностей для звичайного повсякденного способу життя.

Програма глибокого очищення організму "COLO - VADA PLUS" - простий, але ефективний спосіб створення здорової внутрішнього середовища в організмі шляхом виведення шлаків з травного тракту, товстого кишечнику і організму в цілому. Вона не є програмою для зниження ваги. Зниження ваги під час програми є наслідком очищення кишечника від калових каменів і очищення організму від токсинів і шлаків і дотримання спеціальною 4-денний дієти.

Програма була розроблена доктором - нутриціології з Канади, травником в шести поколіннях Альбертом Зерром. Він створив натуральну, просту, безпечну систему очищення, на протязі багатьох років апробував її, переконливо довівши її ефективність і безпеку.
Система очистки "Colo-Vada Plus" дуже проста і зручна у використанні. Вона призначена для всіх, хто хоче очистити свій організм у звичній для себе обстановці без застосування апаратів, техніки, стаціонарів і хімічних засобів.

Програма розрахована на 14 днів і включає в себе три етапи, що знаходяться в повній гармонії з нормальними функціями організму:
1. Підготовчий період (7 днів) спрямований на попереднє очищення кишечника від паразитів, найпростіших, на механічну очистку і м'яку детоксикацію з відновленням балансу вітамінів, мінералів і корисних бактерій.
2. Другий етап - чотириденне голодування з прийомом сорбенту на основі білої глини каолін. Ви не будете відчувати почуття голоду, оскільки унікальною особливістю каоліну є його здатність збільшуватися в обсязі, створюючи відчуття ситого шлунка.
3. Третій етап - відновлення та налагодження травних функцій на новому якісному рівні. Корисні бактерії заселяють очищені ворсинки, ферменти відновлюють процес травлення, що особливо важливо на виході з очищення. Вітаміни та мінерали забезпечують організм енергією. Трави мають протизапальну дію, сприяючи нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту. Програма включає 100% натуральні інгредієнти, які добре зарекомендували себе протягом 30 років.
Програма очищення організму на клітинному рівні "Colo-Vada Plus" сприяє зниженню ваги за рахунок очищення кишечника від калових каменів і очищення організму від токсинів і шлаків.

В результаті комплексного очищення:
• Відновлюється робота печінки, нирок, підшлункової залози;
• очищається шкіра;
• Поліпшується серцево-судинна діяльність;
• Знижується вага (від 3 кг і більше);
• освіжається дихання;
• Зменшується алергія;
• Посилюється робота статевих залоз;
• Організм очищається від паразитів і найпростіших (лямблій).
• Відновлюється імунітет;
• Значно зменшуються головні болі;
• Поліпшується функція суглобів;
• Підвищується рівень енергетики;
• Полегшується протягом будь-яких хронічних захворювань.
ВАЖЛИВО! Ефективність очищення значно зросте при вживанні на всіх етапах коралової води ALKA MINE, яка сама по собі є унікальним природним оздоровлюючим фактором. Її отримують при додаванні подрібненого корала Санго в 1,5 л очищеної води. Коралова вода містить близько 70 життєво важливих мінералів, макро-і мікроелементів у легкозасвоюваних формі та оптимальних співвідношеннях. ALKA MINE знижує поверхневий натяг води, забезпечує її безпеку (очищає від хлору і токсичних речовин), лужним і очищає воду. Вода стає біодоступність, легкозасвоюваних.

Переваги програми Colo-Vada Plus перед іншими системами очищення організму

1. У систему включена противо програма. Це дуже важливо, оскільки за наявності у людини паразитів, як великих, так і маленьких - наприклад, гостриків, йому протипоказаний лікувальний голод. Позбавлені їжі паразити викликають сильну інтоксикацію. Більшість людей навіть не підозрюють, що у них є паразити. Два рази на рік кожній людині необхідна профілактична противо очищення. Це позбавить від багатьох проблем. Але так як хімічні противогельминтні засоби дуже токсичні, то їх ні в якому разі не можна рекомендувати до регулярного застосування. До складу Colo-Vada Plus входять тільки натуральні противо засоби, такі як листя чорного горіха, часник, люцерна та ін
2. Такий унікальний лікувально-оздоровчий фактор як короткострокове голодування був відомий у багатьох країнах з глибокої давнини. Переоцінити користь голодування дуже важко. Під час голодування відбувається очищення шлунково-кишкового тракту, крові, лімфи, відновлюється робота всіх систем організму, розсмоктуються пухлини і мертві тканини, відбувається зміцнення імунітету і багато іншого. Але вся суть полягає в тому, що голодувати треба правильно, дотримуючись природні закони і з огляду на фізіологічні потреби організму. На другий-третій день голодування зазвичай відбувається невеликий токсичний викид, який розвивається внаслідок накопичення в організмі продуктів розпаду і гниття. Якщо неправильно проводити процедуру, можна отримати ускладнення. Альберт Зерр врахував цей момент і на етапі голодування включив у програму сорбент каолін (білу глину). Цілющі властивості глини відомі з часів династії китайських імператорів, які, за переказами, знали рецепт молодості і довголіття. Каолін має унікальну властивість розбухаючи, приєднувати до себе (абсорбувати) токсичні речовини, пов'язуючи, міцно утримуючи і виводячи їх з організму. Colo-Vada Plus - перший у світі програма очищення, до складу якої входить сорбент. Це значно знижує ризик розвитку ацидотична криза.
3. Дуже важливою особливістю системи є те, що вона включає до складу ферменти і корисні бактерії. За даними вчених, до 80% людей мають ознаки дисбактеріозу кишечника і порушення ферментативної активності.
4. Ензіматік - натуральний рослинний ферментний препарат, який повністю відновлює роботу ферментів після 4-денного голодування. Комплекс дружніх бактерій - мегаацідофілус - за 14 днів дозволить відновити кількість і якість корисних бактерій в кишечнику.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1787 | Теги: здоров'я кліток, Здоров'я організму | Рейтинг: 1.0/1