Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Відновлення системи травлення
З порушенням процесів травлення і засвоєння пов'язаний розвиток багатьох захворювань не тільки травної, але й інших систем. Для оптимального травлення перш за все необхідна "жива їжа": натуральна, що щадить і свіжоприготований. Неприпустимим є надлишок солі та цукру. Шкідливі "вічні продукти", зовні прівлекактельние, але позбавлені в процесі обробки своєї цілющої сили. Обов'язковим компонентом оптимального харчування є чиста біодоступним вода в достатній кількості.

Причини порушення травлення
1. Порушення нормального мікробіоценозу кишечника внаслідок шкідливого впливу екологічних факторів, неправильного харчування, вживання закісляющіх напоїв (Cola, Pepsi), антибіотиків та ін
2. Із 96000 видів живих істот, що населяють нашу планету, тільки людина вживає термічно оброблену, "мертву" їжу, намагаючись відтворити з неї живу цитоплазму своїх клітин.
3. Відсутність ферментів у споживаних продуктах пройшли термічну та інші види обробки.
4. Нестача вітамінів, мінералів та інших біологічно активних речовин, необхідних для повноцінного процесу травлення.
5. Дефіцит води в організмі згубно позначається на роботі органів травлення.

Механізми відновлення функції травлення

Необхідною умовою повноцінного харчування є додавання корисних бактерій. Мега Ацідофілус містить ацидофільні бактерії - дружні бактерії, що сприяють відновленню балансу мікрофлори в шлунково-кишковому тракті (ШКТ). Вони абсолютно необхідні для нормального травлення, тому що захищають кишечник від вторгнення шкідливих мікроорганізмів і виробляють вітаміни.

• При тепловій обробці (t понад 60 ° С), солінні, копченні, маринуванні більша частина ферментів знищується. Їх необхідно додавати з їжею. Необхідно пам'ятати, що ферменти рослинного походження благотворно впливають на відновлення функцій травних залоз і не викликають звикання. Асиміляторами - комплекс травних ферментів з додаванням порошку коралового кальцію, обеспечівабщій нормальну роботу шлунково-кишкового тракту і засвоєння поживних речовин.
Застосування: По 2 таблетки за 15-30 хв. до їжі, 2-3 рази на день.

• Папайя поліпшує самопочуття при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, таких як виразка, коліт, гастрит і інші, допомагає при запорах, зменшує потребу в інсуліні при діабеті. Папайя допомагає при підвищеній кислотності шлункового соку, особливо при виразковому стані. Висушена сік папайї має протизапальну дію, а ферменти папайї сприяють розгладженню поверхні шкіри, звільняючи її від відмерлих клітин.

• Травна формула з нанокластерамі - унікальне збалансоване поєднання ферментів, дружніх бактерій, макро-і мікроелементів у амінохелатной формі і нанокластеров. Для підтримки нормальної кількості ферментів в організмі часто недостатньо постійно харчуватися багатою ферментами їжею, але й необхідно споживати їх додатково у вигляді харчових добавок. Травна формула з нанокластерамі - основна частина програми оздоровлення. Вона необхідна для повноцінного здорового харчування, яке містить мікро-і макрокомпонентів.

• ЛАКС-МАКС - це комплексний продукт, який сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту (очищення організму від токсинів, паразитів), містить рослинні детоксікатори і хлорофіл. Спеціально підібрані лікарські рослини покращують перистальтику кишечнику, сприяють очищенню слизової шлунково-кишкового тракту, виводять токсини і важкі метали. Цей комплекс лікарських трав має загоюючим, протизапальну та проносним властивостями. Це прекрасний засіб для боротьби із замками, діареєю, колітами та іншими хронічними захворюваннями.

• АЛОЕМАНАН - це унікальна харчова добавка, приготовлена з висушеного концентрованого соку алое віра з додаванням мікрокластеров Фланаганов. Алоеманнан надає м'який проносний ефект (через 8-10 годин після прийому), має жовчогінну дію, покращує апетит, сприяє нормалізації травлення та всмоктування поживних речовин в кров, має протизапальну і ранозагоювальна дію, ефективно відновлює тканини після опіків. Препарати на основі алое мають противірусну активність, захищають організм від герпесу, кору, сприяють виведенню радіоактивних елементів і важких металів з організму.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1845 | Теги: Відновлення системи травлення | Рейтинг: 0.0/0