Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Відновлення і зміцнення імунітету
1. Агресія бактерій, вірусів, грибків, а також інших паразитів і найпростіших. Останнім часом спостерігається підвищена агресивність паралельного світу, навіть бактерії, які вважалися раніше умовно патогенними, почали проявляти агресивність.
2. Чи не якісна, штучна, отруєна, маринована їжа без ферментів, що містить більше 1000 найменувань консервантів, стабілізаторів, барвників, розпушувачів і т. д.
3. Напої, які руйнують наш гомеостаз (сталість внутрішнього середовища). Кислі, солодкі, шипучі із замінниками цукру. Вони отруюють водне середовище клітинних і міжклітинних просторів, руйнуючи імунітет.
4. Нестача мікроелементів, особливо базових, життєво-необхідних, які беруть участь у ферментативному обміні, таких, наприклад, як цинк і селен.
5. Молекули вільних радикалів, що атакують липидно-жирові стінки клітин, викликають реакцію перекисного окислення ліпідів мембран стінок, що призводить до смерті клітин.
6. Брак вологи, що призводить до згущення крові.

Механізми відновлення імунітету

• Після народження дитина в перші 3 години життя отримує навчальну інформаційно-хвильову програму, яка входить в першу продукт - молозиво. Головне достоїнство молозива - здатність ефективно підвищувати імунітет організму. Воно містить всі необхідні фактори імунного захисту, в тому числі значна кількість імуноглобулінів з широким спектром специфічних антитіл проти вірусів, бактерій і дріжджів, зазвичай присутніх у шлунково-кишковому тракті.

• Антиоксидантна захист клітини від вільних радикалів - найтонший і ефективний механізм підвищення енергетики організму. В даний час розроблений один з найпотужніших і безпечних антиоксидантів, що не має аналогів у світі - МІКРОГІДРІН. Він захищає мембрани клітин (особливо нейтронів) від руйнування, а також сприяє захисту клітин інших життєво важливих органов.Прімененіе: по 1-2 капсулі 1-2 рази на день між їдою. Запивати склянкою води.

• Імуно 360 - потужний імуномодулятор, що містить біофлавоноїди і комплекс вітамінів (А, С, Е) і що допомагає зміцнити власний імунітет людини. Імуно 360 містить у своєму складі мікроелементи і цінні лікарські рослини, які мають між структурою, антиоксидантні та норми властивостями.

• Ехінацея має виражену дію на імунну і нервову системи, мобілізує захисні сили організму для опору різних інфекцій, простудних захворювань, розвитку пухлин. Ехінацея - природний імуномодулятор; стимулює утворення лейкоцитів, діє подібно білку інтерферону, пригнічуючи розмноження бактерій і вірусів "очищає" кровоносну і лімфатичну системи; істотно скорочує тривалість захворювання на грип та інші простудні захворювання; значно збільшує опірність організму.

• Жир печінки акули допомагає при багатьох захворюваннях, пов'язаних з імунодефіцитом, як вроджених, так і пріобретеннихКроме того, жир печінки акули уповільнює процеси старіння і сприяє відновленню організму після курсу радіотерапії. Жир печінки акули допомагає оздоровити організм, позбавитися від багатьох захворювань. Їхнє вживання стимулює функції імунної системи, що захищає організм від хвороб і несприятливих умов середовища.

• І, звичайно, необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистою, біологічно доступна воді. ALKA - MINE з лужним мінералами
Котячий пазур - це потужний рослинний імуномодулятор, що надає протизапальну, спазмолітичну та антиоксидантну дію, завдяки чому використовується в боротьбі з широким спектром захворювань. Котячий пазур також може бути корисний для профілактики простудних захворювань, для очищення організму від токсинів при різних видах отруєнь та інтоксикації.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1978 | Теги: Відновлення і зміцнення імунітету | Рейтинг: 0.0/0