Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Відновлення функції нирок
Нирки є однією з основних систем виведення організму, що забезпечують очищення крові від продуктів життєдіяльності. Цей "біологічний фільтр" функціонує в дуже напруженому режимі: кожну хвилину нирки очищають 1,6 л крові. Наш спосіб життя сприяє тому, що нирки, перевантажуючись, часто хворіють раніше за інших органів, тому необхідно забезпечувати їм оптимальні умови.

Причини ураження нирок
1. Запальні процеси сечовивідної системи. Інфекція може проникати в сечовивідних систему як висхідним шляхом, наприклад, у разі захворювань, що передаються статевим шляхом, так і по "транспортних шляхів" організму (крові, лімфі) при наявності в ньому вогнищ інфекції.
2. Застійні процеси в сечостатевих шляхах сприяють підтримці запальних процесів. Вони приводять також до створення середовища, сприятливого для розвитку сечокам'яної хвороби.
3. Неповноцінне харчування, яке призводить до виснаження ниркових клітин. Нирки відчувають значні навантаження, пов'язані з постійною детоксикацією організму і тому мають потребу в посиленому клітинному харчуванні.
4. Особливо сильне навантаження випробовують нирки при водному дефіциті в організмі і погану якість споживаної питної води.
Механізми відновлення функції нирок

• Запальні захворювання сечовидільної системи вимагають тривалих курсів антибактеріальної терапії, тому так актуальний пошук заміщають їх коштів. При ниркових проблеми перспективно застосування природних антибактеріальних препаратів. Одними з найбільш безпечних і ефективних натуральних засобів визнані: КОРА Мурашиний ДЕРЕВА і Сільвер МАКС. Застосування: Сільвер МАКС по 7 ч. л. 4 рази на день під язик, за 30 хв. до їжі, КОРУ Мурашиний ДЕРЕВА по 1 капсулі 4 рази на день після їжі.

• Легкий сечогінний ефект, що забезпечує дренаж нирок, особливо що досягається за допомогою фітопрепаратів, корисний при будь-якій нирковій патології. На Сході Артишок визнаний як легкий сечогінний засіб, безпечний для організму. Застосування: по 1 капсулі 3 рази на день, можна розвести в 1 склянці води і пити як чай.

• НАБІР ТРАВ № 6 зарекомендував себе як м'яке протизапально-детоксіцірующее засіб, що надає також сечогінний і солегонний ефект. Застосування: по 1 таблетці 2 рази на день, розчиняючи в склянці гарячої води.

• Люцерна - унікальна рослина, воно містить велику кількість вітамінів, мінералів і мікроелементів. Препарат ЛЮЦЕРНА є м'яким діуретиком. Він діє як сечогінний і протизапальний засіб, що сприяє виведенню сечокислих солей і зниженню рівня холестерину в крові. Застосування: по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі.

• котячий кіготь - це потужний рослинний імуномодулятор, що надає протизапальну, спазмолітичну та антиоксидантну дію, завдяки чому використовується в боротьбі з широким спектром захворювань

• Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистої біологічно доступна воді.
Ефективність застосування програми підвищується якщо запивати продукти біологічно активної коралової водою ALKA - MINE з лужним мінералами. Вона володіє поліпшеними біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією рН), що відповідають потребам клітин організму. Вода має упорядковану структуру атомів, збагачена мінералами і, до того ж, смачна.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1936 | Теги: Відновлення функції нирок | Рейтинг: 0.0/0