Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Сильвер - макс (колоїдне срібло)
Якщо у Вас є з собою бульбашка колоїдного срібла, значить, Ви забезпечили себе від інфекцій. Я пам'ятаю, як в дитинстві батько учив мене класти на дно бочки з квашеною капустою срібну монету. І капуста прекрасно зберігалася до наступного літа. Срібло відвіку привертало до себе увагу тим, що допомагало зберігати продукти, воду; його прикладали до ран. У Китаї при проведенні акупунктури вважають за краще користуватися саме срібними голками. У XIX — початку XX вв. колоїдне срібло застосовували дуже широко: для внутрішньовенних і внутрішньом'язових ін'єкцій для полоскання горла, спринцювання при захворюваннях сечостатевих шляхів, як очні краплі і так далі

До 1938 року колоїдне срібло в США розглядувалося як один з основних засобів антибактеріального лікування. Проте технологія тоді не дозволяла добитися сверхмалих розмірів часток срібла в розчині. Зважаючи на це існувала небезпека передозування яка виявлялася у вигляді аргирії — сірого фарбування шкірних покривів. Тому інтерес до срібла тимчасово впав, тим паче, що на цей час якраз доводиться переможний хід антибіотиків. Проте вже з 50-х рр. XX століття з'являються повідомлення про побічні дії антибіотиків у вигляді алергічних реакцій дисбактеріозу, кандидозу. Надалі, у міру зростання стійкості мікробів до антибіотиків, довелося збільшувати дози тих, що існують і винаходити нові, потужніші препарати. В результаті, окрім вказаних ускладнень, все частіше почала виявлятися токсична дія антибіотиків, перш за все на печінку і нирки.Тому з 70-х років XX століття знов стала, активно вивчатися можливість використання колоїдного срібла в боротьбі з інфекціями. Справжнім розчином колоїдного срібла є продукт найсучасніших високих технологій. Його готують в умовах строгого контролю якості застосовуючи метод атомної адсорбції для перевірки концентрації в кожній партії продукту. Вперше удалося добитися біодоступності срібла понад 99%. Його концентрація в розчині складає 10 ррт (концентрація, виражена в частках на мільйон, 1 ррт = 1 мг/л). Настільки мала концентрація практично унеможливлює яких-небудь ускладнень навіть при тривалому прийомі колоїдного срібла.

Професор молекулярної біології і мікробіології, д-р Леавіт і мікробіолог Девід Ревеллі після проведення досліджень в університеті Брігхема прийшли до висновку, що «указанный розчин колоїдного срібла — антимікробний засіб широкого спектру дії. Він здатний ефективно зупинити зростання і фактично знищити багато бактерій... ».
В даний час відомо, що до цих пір жоден мікроорганізм не виробив стійкості до срібла. Колоїдне срібло згубно діє на більше 650 видів мікробів, вірусів і навіть на деякі види грибів і паразитів. Для порівняння скажу, що будь-який сучасний антибіотик активний лише проти 5-10 видів бактерій. Також важливим є те, що колоїдне срібло не лише бореться із збудником хвороби, але і знищує токсини, що виділяються ним.

В світлі сучасних даних механізм бактерицидної дії колоїдного срібла виглядає таким чином. З'єднання срібла з оболонкою бактермальной клітини позбавляє її здібності ділитися (так званий бактеріостатічеський ефект). При накопиченні срібла на поверхні клітини відбувається поступове його проникнення всередину і затримка на мембрані цитоплазми, на якій розташовані основні ферментні системи мікроорганізму. Іони срібла блокують більшість ферментів мікроорганізму чим викликають його неминучу загибель (бактерицидний ефект).

Вживання колоїдного срібла приводить до позитивних результатів при фолікулярній ангіні, грипі, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, стоматиті, інфекційних захворюваннях вуха, горла, носа, при циститі, уретриті, різних шкірних захворюваннях, у тому числі імпетиго, дерматомікозах, фурункульозі трофічних виразках, бородавках, екземі різної локалізації і так далі Колоїдне срібло проявило себе як ефективний засіб в офтальмологічній практиці, зокрема при кон'юнктивітах, офтальмії у дітей і дорослих, паренхиматозном кератиті, опіках і травмах рогівки. Показано що колоїдне срібло можна використовувати при опіках різного ступеня тягаря, у тому числі для обробки великих ділянок тіла. Воно вбиває дуже небезпечну бактерію, що викликає ускладнення при опіках — Pseudomonas aeruginosa. Отримані перші результати використання колоїдного срібла в онкології.

Сьогодні відомо, що срібло — мікроелемент, необхідний для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, мозку, печінки, кісткової тканини. Воно стимулює роботу імунної системи, а в концентрації 0,05-01 мг/л надає омолоджуючу дію на кров і благотворно впливає на протікання фізіологічних процесів в організмі.
Не дивлячись на тривалий період вживання колоїдного срібла, не було відмічено його негативну дію на корисну мікрофлору кишечника. Навіть у людей протягом довгого часу приймаючих сверхдози, у багато разів терапевтичні, що перевищують, не відмічено появи дисбактеріозу.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/index/katalog_produkciji_cci_i_rbc/0-4
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (28.11.2009) | Автор: coralclub
Переглядів: 2392 | Теги: колоїдне срібло, Сильвер - макс | Рейтинг: 0.0/0