Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Залежність від алкоголю, тютюнопаління, наркотиків
Механізм залежності має одну природу: прагнення піти від проблем і отримати задоволення. Процес протікає на кордоні кори головного мозку і підкірки. Кора контролює наші дії завжди. Підкірці несе інформацію про все, що дісталося нам у результаті розвитку багатьох попередніх поколінь, глибинні знання. 
Приклад - лунатизм. У стані відключення кори головного мозку знімається гальмування, і сновида може, практично в стані сну, пересуватися по канату на великій висоті, що в звичайному стані зробити не зуміє, тому що починає боятися, тому що під ногами що коливається опора. Далекі предки людини вміли спритно лазити по деревах, а зараз кора не дозволяє ризикувати.
Людина прагне обійти кору і потрапити на підкірку, тому що проблеми аналізуються корою. А варто зняти гальмування і проблеми ніби вже не існує. Через це люди прагнуть пити, курити, стають наркоманами. 
Існують дві основні причини різних залежностей.
Недолік енергії у самої людини. Він отримує халявну енергію у вигляді спирту або ще чогось. Він починає нею користуватися, стає на шлях залежності від цієї енергії.
Невдоволення собою, невміння самореалізуватися. Тобто людина прагне отримати задоволення і піти від болю: душевної, моральної, фізичної - різними способами. Причини залежності виникають у дітей і дорослих по-різному. Підліток може комплексувати з приводу свого одягу, чогось іншого. Алкоголь на короткий час знімає проблему і дитині цей стан може сподобатися. Він прагне повторити свій досвід. Потім виникає медичне звикання: як тільки відключається кора, людина починає прагнути до цього стану знову і знову. Для цього потрібні дози все більше і більше, тому людині ніколи не позбутися від залежності, якщо не прибрати мотив.
У печінці є алкогольдегідрогіназа - фермент, який розщеплює Алкоголь. Підліток випив небагато, не напився, печінка очистилася, далі - більше. Ще не сп'яніє і не втратить контроль, коли море по коліно. До цього стану він буде прагнути знову і знову.
Кожен вид спиртних напоїв виводиться своїм каналом. Одно-одними клітинами печінки, інше - іншими, четверте - підшлунковою залозою, нирками. При змішуванні різних напоїв організм не встигає водити і швидше настає відключення.
Хтось покурив, трохи підбадьорився. Хтось накурився - отруївся від відсутності кисню в головному мозку, розслабився. Хтось випив трохи - підбадьорився, а хтось напився і розслабився. У будь-якому випадку і те, і інше - отруєння організму. Все це погано!
Медитація - інформаційно-хвильової спосіб відключення кори голів-ного мозку. Церква - фізико-хімічний спосіб відключення кори. Всі Бле-стіт, очей отримує стомлення, відключається мозок, звукові коливання подоб-ранного тембру голосу - баритона - звукове відключення кори і включення підкірки на запам'ятовування довгих молитов на давньослов'янське мовою. Таким же чином впливає строкатий наряд циган, який за декілька хвилин вимикає гальмування кори, і управляє жертвою. Це здатність однієї людини відключати свідомість іншої людини, кору головного мозку, або собі. Якщо собі - це вид наркоманії. Якщо іншим - це або гіпноз, або ще щось, щоб викликати свою волю.
Кору можна відключити звуком, світлом, кольором, запахом, хімічними речовинами, алкоголем, медитацією, общегрупповим впливом. Суть: одному проникнути в підкірку іншого і нав'язати свою волю, свої думки, перепідпорядкувати, змусити працювати на себе.
Перша стадія роботи із залежністю - це очищення. Ні кодування, ні голковколювання не працюють без расшлаковкі. Перед будь-яким впливом на психіку людини потрібно почистити. Одна або дві Коло-Вади поспіль. Людина багато пив, курив, отримав сильне забруднення, від якого потрібно позбутися, з людиною про це потрібно домовитися.
У алкоголіків з Коло-Вади ніколи не буває ускладнень ні в чому. Є шоколадоманія - кожен день по п'ять, шість цукерок, а через 2-3 місяці виникає гліцезіріновое звикання, яке викликає в печінці блокування власних робочих зон. І це вже шоколадний допінг. У шоколаді величезна кількість енергії, кремнію та інших корисних речовин, але вся справа в дозі, що в нормі.
Залежність виникає від енергоізлученія, фізична або хімічна. Або до препарату, або до ефекту, залежність від людини. Не можна впадати у залежність, все треба робити самому, бути самостійною людиною.
Чистимо людини Коло-Вадой, можна очищенням лімфи, настоянками № 1 і № 2, сорбентами. Клізми тут не працюють - не та очищення, повинна очиститися лімфа, сечовиділення, шкіра, печінка, нирки.
Друга стадія. Напоїти людини водою. Без води йде інтоксикація. Коли людина чиститься, він повинен споживати величезну кількість води, якщо алкоголік, наркоман, то 3 л і більше, скільки влізе. Потрібно промивання всіх середовищ. Алкоголь, наркотики відкладаються в міжклітинній просторі і це потрібно вимивати звідти водою. Вода може розчинити все. З 70 ° - 90 ° спирту зробити 3 °.
Третя стадія. Для чого людина п'є і курить? Відразу можна визначити і змінити ситуацію, тільки після очищення. Якщо людина п'є, щоб збудитися, йому не вистачає енергії. Якщо дати йому енергію, то він, можливо, не стане пити.
Мікрогідрін по 1 капсулі 3-4 р. у день, до 8 капсул. Виведення із запою-до 12 капсул на день. Капсулу розчинити у склянці гарячої води. Якщо води вже багато, то ковтати капсулу. Можна додати активін. Коли в людини буде енергія, йому не треба буде підбадьорювати. Якщо в нього немає енергії, погано себе почуває, немає настрою, немає куражу. Потрібно з'ясувати причину, чому він хоче пити. Інший п'є, коли вже пройшов цю стадію куражу, підйому настрою - він п'є, щоб розслабитися. Людина відчуває напругу. Тут допоможе настоянка № 5, протівострессовое колоїдне золото й інші способи розслаблення, наприклад, лазня, дача. Тобто, трудотерапія. Або спортзал, або секс. Розслабитися, скинути адреналін - поплакати, спітніти, помочитися.
Коньяком скинути адреналін не можна - тут йде розширення судин. Адреналін звужує судини, викликає стан закладених вух, шкіра горить, брак кисню в голові, терпнуть руки і ноги. Щоб позбавитися від адреналінового шоку, потрібно 50-100 гр. коньяку. Але якщо постійно знімати стрес в такий спосіб, 1-2 місяці, і жінка вже алкоголік. У чоловіків це відбувається за роки. Після зняття шоку, адреналін потрібно прибрати з організму: спітніти, поплакати, помочитися ...
На Сході людини в адреналіновим шоці сильно смикають за вуха, крутять їх або вдаряють долонею по обличчю. Це викликає образу і людина починає лити сльози, адреналін йде. Різкий приплив крові до голови і образа до сліз швидко виводить людину з шоку. Інакше людина може померти.

Четверта стадія. Захист печінки. Печінка страждає в першу чергу за будь-якої залежності. Захист - лецитин, артишок, люцерна, поліпшити ферменти в печінці - асиміляторами. Це запускається механізм саморегуляції, коли людині буде добре, то він пити не буде. Але тільки після того, як людину вичистити. Комусь вистачає однієї чищення, кому-то чотири. Чистити потрібно до тих пір, поки не кине пити.
П'ята стадія. Прибрати рефлекс. У людини до ритуалу пиття, куріння пов'язані приємні спогади. До речі, жінки, важко кидають пити, курити. Потрібно змінити умови, щоб викликати з місцем куріння і пиття некомфортні, неприємні відчуття. Дати людині інше місце, де він міг би усамітнитися при необхідності, почитати. Відпочити без сторонніх очей і звуків, не турбувати його.
Існує маса блоків психологічної допомоги. За допомогою їжі-вих добавок чистим фізичне тіло. З психологічної точки зору, хто хоче, щоб людина не пив? Він цього не хоче. Хочуть цього ті, хто поруч з ним. Важко, дуже важко позбавити людину від того, що йому подобається. Насильно ощасливити людину не можна.
Біологічними добавками ми можемо зробити попередню расшлаковку для зняття стресу, депресії, для поліпшення роботи печінки, для відновлення енергетики. Дати інформацію, в який бік іти.


СПОСОБИ ВИВЕДЕННЯ із запою.
1. Щогодини 1 капсула мікрогідріна в 1 склянці холодної води, 8 капс. на день.
2. Коензим капсулу Q10 під язик протягом дня.
У тривалому запої, людина вже на другий день не хоче пити. Але фермент заблокований, мозок інтоксіцірован, йому потрібно постійно додавати алкоголь.
3. Коралова вода до 2-3 літрів. Вони починають дуже сильно потіти, починається вегетативні реакції: нудота, блювота.
4. Найкращий засіб - сорбція:
- Енсорал 4 табл. виводить з водою дуже швидко з будь-якого алкогольного з-стояння, з будь-якої коми;
- Вугільні таблетки -10-20 шт. Знімають інтоксикацію алкоголю по 5 шт. за 1 раз;
- Поліфіпан - сорбент з кедра. 10 табл.;
- Ентеросгель - 10 табл.;
- Мікроцеллюлоза - 10 табл.
Якщо людина п'яний, марно застосовувати засоби типу опохмеляторов: панадол, аспірин. Краще випити розсіл, але не плутати з маринадом. Нирки, пошкоджені алкоголем, і склянку оцту може призвести до летального результату.
5. Підтримка ЦНС. Основне живлення ЦНС.
- Протівіті 5-8 табл.
- Лецитин 3-4 капсули 7днів
- Комплекс вітаміну В - 2 табл.
- Фолієва кислота 4 табл.

У алкоголіків, токсикоманів і наркоманів ЦНС завжди виснажена, стара, отруєна. Без підтримки організму очищенням та харчуванням нервової тканини стан виходу із залежності супроводжується сильними вегетативними реакціями. Печінка і нирки не справляються, води мало, мозок отруєний. Починаються страхи і галюцинації, фізичні страждання - ломка. Немає сенсу все це терпіти, треба і можна зняти за допомогою біопрепаратів.
Кожна людина може у себе перевірити фермент алкогольдегідрогіназу. Звернутися у великий біохімічний центр і попросити зробити аналіз на ферменти, що розщеплюють алкоголь. Аналіз визначить граничні норми алкогольних напоїв, які здатні нейтралізувати організм. Все, що буде вживатися більше норми - руйнує нирки, печінка, головний мозок, підшлункову залозу.
У печінці знаходиться нікотинова кислота, що бере участь в обміні речовин. У тютюні є замінник нікотинової кислоти, штучний нікотин, який вбудовується в обмін печінки і руйнує судини. Тютюн сушать спеціальним деревом, в якому міститься радіоактивну речовину - полоній. Пачка викурених сигарет на день ідентична 200 рентгенівським знімках за рік. Виходить сильне радіоактивне зараження організму вдихуваним димом, тільки з димом! А сам склад диму містить масу канцерогенних речовин.
Коли людина курить, печінка припиняє вироблення своєї нікотинової кислоти. А якщо гарувати її, то нічого крім алергії не буде, тому що вкали-вають тільки штучну. Коли людина кидає палити, кислота поступово відновлюється сама.
У Китаї продають сигарети проти куріння. У пачці знаходиться один Сигарета з огидним смаком залоз якої-небудь тварини або комахи. Спочатку чудовий тютюн сигарет, потім горить з різким огидним запахом і огидним смаком. На тлі ейфорії бридкий смак і все задоволення від куріння, накуреній за минуле життя, йде миттєво. І завжди, коли він починає курити, у нього починається блювота, нудота, страшні судоми. Токсичний отрута чітко сідає на зону приємного куріння.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (23.01.2010) | Автор: coralclub
Переглядів: 5553 | Теги: тютюнопаління, наркотиків, Залежність від алкоголю | Рейтинг: 0.0/0