Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Шляхи вирішення проблем легенів
Шляхи вирішення проблем легенів
Який же шлях потрібний для того, щоб легені були здорові?
Розібратися з психологією, кинути палити — це на першому місці.
Відмовитися від їжі, яка утворює величезну кількість слизу. Тобто - це картопля, це холодці, це плавлені сирки, це велика кількість м'яса. Це слизиста їжа. Відрізнити слизову оболонку їду від не слизовій оболонці дуже просто. Від капусти слизу не отримаєте ніколи, а в картоплі суцільний слиз, крохмаль. Той, хто їсть постійно картоплю, 50% кашлятимуть. Тому що куди ж цей крохмаль подінеться? Він виходитиме через легені. Він, звичайно, розщеплюється в організмі, але не відразу. Треба пити тільки воду. Причому воду треба пити не просто воду, а в гарячому вигляді для того, щоб вона покращувала бронхіальне відкашлювання. Як лікар швидкої допомоги я вам скажу, що раніше, коли дитина вмирала, йому капали соду внутрішньовенно. Соду внутрішньовенно, в статусі бронхіальному.
Що таке напад задишки, задухи і т.д.?
Бот мембрана легенів. Вона така ж точно, як і мембрана нирок. Вона має свої коридори, через які з крові, з лімфи назовні у вигляді мокроти відходять токсичні речовини. Так от, коли вони заходять в мембрану з лімфи, мембрана розбухає. Відповідно, звужується просвіт бронха, людина починає задихатися.
Якщо у нього були труби шириною 1 см, і вони розбухнули, стали шириною 0,5 см, кількість кисню скорочується удвічі. Людина починає задихатися. Якщо у нього є вода в легенів, лужна в крові, вона допомагає відхаркувати все це - у людини відходить мокрота, і він перестає задихатися. Якщо він бризнув раз, прогнав слиз назад, бризнув два, бризнув три... Спочатку люди з бронхіальною астмою бризкають раз на місяць, що скорочують бронхи речовини, що виганяють мокроту назад. А куди вони назад її женуть? У лімфу і в кров. А вона проситься назовні. Потім вимушені бризкати три рази на день, потім 10 разів на день, потім кожні 15 хвилин. А слиз вже скупчується в крові, і кров вже стає як кисіль. І ми це називаємо бронхіальним статусом і говоримо: «Даруйте, хворий, у Вас настільки уражені легені, що Ви помрете». Якби він відхаркував раніше, якби він розібрався з паразитами, з алергією, із слизом, якби він нормально пив, нормально харчувався, якби не вживав величезну кількість медикаментів, у нього просто був би нормальний процес відкашлювання, йому б не довелося капати соду внутрішньовенно. Тому якщо ми хочемо бути здоровими, радо все повернути на нормальний шлях. Їжте нормальні продукти, пийте чисту воду, бажано лужну або нейтральну, позбавляйтеся від вірусів, грибків, лямблій і живіть свою клітку. Немає іншого шляху. І тому програма відновлення бронхів включає речовини, які допомагають організму людини позбавитися від цих проблем.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (19.10.2009)
Переглядів: 1012 | Теги: Шляхи вирішення проблем легенів | Рейтинг: 0.0/0