Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Сердечно – судинна система.
Спочатку це дуже надійна система. І коли ми говоримо, що у людини погані судини, що це може означати? Що з ними могло трапитися? Судини - це дроти з діркою всередині, по яких біжить кров. І з ними дуже важко щось зробити. Вони можуть бути роз'їдені корозією, умовно кажучи, якимись властивостями крові, або порізані, або порвані, або пережаті. Нічого більшого з ними теоретично трапитися не може. Тому ми винні чітко собі уявляти, чому рвуться судини в організмі людини. Для цього ми повинні зрозуміти механізм, яким чином відбувається рух крові через тканини. Діаметр судини може бути від великого до дуже дрібного. Діаметр серцевої судини, наприклад, рівний діаметру одного еритроцита. Це дуже, дуже маленький діаметр. Клітки серця знаходяться в міжклітинній воді. Мені завжди здавалося, що судини доходять до клітинок, як здається більшості людей, як не лікарів, так і лікарів, що кожна клітинка отримує якусь маленьку тоненьку судину. І лише пізніше прийшло розуміння, що судина - ця трубочка, має свої коридорчики, лабірінтіки, причому ці коридорчики разниє, під кожну амінокислоту окремий коридорчик, тобто багатошарова стінка судини. І що судина, підходячи безпосередньо до органу, стає капіляром, тобто одношаровим, в одну клітинку всього. І між цими капілярами відбувається обмін живильними речовинами.
Кажучи звичною мовою, у еритроцита - чотири молекули заліза (стільчика), на яких є один вільний зв'язок. Зв'язок - це, умовно кажучи, вільна рука, за допомогою якої залізо може щось притягати. І вона притягає кисень, який еритроцит отримав в легенів. Тобто на чотирьох стільчиках сидять 4 атоми кисню і просуваються по кровоносній системі. Дійшли вони до серця і що відбувається? Через стінку судини кисень просочується в міжклітинну воду і розчиняється в ній. А тут вже знаходиться розчинений вуглекислий газ, який просочується через стінку цієї ж судини і займає місце кисню. На молекулу еритроцита може сісти 4 атоми. І еритроцит йде знову в легені. Доходить до легенів, знову вуглекислий газ просочується в трубочку і в бульбашку, а там вже знаходиться кисень, який сідає на цей вільні стільчики. І кров побігла знову. Немає у крові серйозніших функцій. У крові дуже багато функцій, але ця - найсерйозніша - перенесення кисню.
Ті, хто бачив кров на темнопольном мікроскопі, знають: еритроцити світяться, навколо них своєрідна аура - це кисень, приєднаний до кожної молекули заліза. Це основна функція крові.
Судина ніде не починається і ніде не закінчується. Судина починається в серці і закінчується в серці. Він замкнутий. Але він весь абсолютно дірявий, особливо на рівні капілярів. Що знаходиться в крові? Там у нас еритроцити і лейкоцити.
Лейкоцити. Це одноклітинна істота, яка виконує свою функцію. Так лейкоцит, фактично є свідомою кліткою. Якщо, наприклад, з'явилися бактерії в серці, то він через стінку судини проникне в тканину, воду, по ній допливає до бактерії і з'їдає її. В результаті утворюється гній, який ми називаємо ревмокардитом, або міокардитом, або міокардіодистрофією, і т.д. і т.п. А далі лейкоцит думатиме, куди йому піти. Якщо його ферментна база хороша, тобто він може розчинити ці бактерії, то він піде в судину зворотний шляхом. Якщо вона не дуже, він піде безпосередньо в лімфу, і піде через лімфовузли на викид - в ніс, в рот, в гортань, потові залози, або через статеві шляхи.

Що ще розчинене в крові? У крові розчинені клітинні живильні речовини. А в кишечнику величезна кількість білків, розчинених і нерозчинених. Білки діляться на 28 амінокислот. У кишечника є коридор, і у судини є коридор. Ці коридори співпадають. Як тільки ці амінокислоти розчинилися, вони через цей коридор по одній проходять в кров. Отже, в крові розчинено 28 амінокислот. 15 мінералів. Просто так мінерали плавати не можуть, інакше вони утворюють просто поклади заліза або міді, вони теж сполучені з амінокислотами в конгломератах. 12 вітамінів, ці можуть бути у вільній формі. Жирні кислоти - три основні і дещо інших, ферменти - 3 тисячі. Все це розчинено в крові. Кров є тим живильним середовищем, з якого клітка бере життєво важливі для неї речовини. Таким чином, друга функція крові - живильна.

Що виходить: кров прийшла разом з еритроцитами і киснем. Тут вона називається артеріальною. Якщо вона вже пройшла через орган і набрала вуглекислий газ, вона називається венозною. І артеріальний капіляр автоматично перетворюється на венозний капіляр. Венозна кров йде до легеням, на зміну їй стає артеріальна. І це називається круговорот крові в організмі. Як круговорот води в природі. Ось це принципова схема роботи серцево-судинної системи.
Серце виштовхує кров, і вона йде далі. Але якщо на шляху крові зустрінеться печінка, забита лямбліями і опісторхамі, то кров не підніметься, а скупчиться внизу. Як наслідок: варикозне розширення, тромбофлебіт, судинні зірочки, геморой і т.д. Кров повинна циркулювати безперешкодно.

Так само серцю необхідне живлення. Уявіть собі дві половинки серця. Половинка скоротилася
- кров пішла. Причому скоротилася одномоментно: серце стиснулося, друга половина у цей момент розширилася - кров зайшла. Друга половина скоротилася
- кров пішла, перша розтискала - кров зайшла. Все, нічого більше не відбувається. Якщо кров йде хороша, чиста, якщо в ній 99% води, і лише 1 або 2 або 3% еритроцитів, сухої еритроцитарної маси, то так і буде. Якщо в крові є 28 амінокислот, 15 мінералів, 12 вітамінів, 3 жирних кислоти і 7 ферментів (28-15-12-3-7), то так і буде. А якщо кров йде згустками, якщо еритроцити прилипнули один до одного із-за порушеної кислотно-лужної рівноваги, з'являються перебої в роботі всієї системи.

Еритроцит самостійно ні до чого не прімагнічиваєтся, у нього своя аура. Як тільки в крові з'являється кислота, аура еритроцита гаситься, вони починають злипатися і з'являються утворення, схожі на монетні стовпчики. Хто дивився свою кров на темнопольном мікроскопі, міг їх бачити. Ось така кров не може переносити кисень. Ось в такій крові жир. Холестерин згортається, так само, як в шашлику з оцтом, і налипає на еритроцити. І це називається тромб. І від цих тромбів, власне, вмирає кожна четверта людина на планеті. Статистика скрізь однакова. Тільки у японців інша статистика. У них люди в деяких місцях, включаючи наш улюблений острів, не вмирають від хвороб, а перестають жити, тому що кінчається енергетичний запас. Виявляється, так теж можна!

Отже, серце може бути ідеальним, добрим, ласкавим - все залежить від того, яка кров до нього підійде. Якщо підійшла хороша чиста, живильна кров з достатньою кількістю лейкоцитів, що не злипнулася, слаболужна, то все буде нормально/Сердце може стукати практично вічно, що і довів професор доктор Олексій Каррел своїм знаменитим експериментом. Ви знаєте, що серце зберігає автоматизм, навіть коли відокремлено від організму. Він узяв серце курчати, поклав його в чашку, налив туди воду зі всім необхідним (28, 3,12,15, 7), воду і щодня її міняв. Серце жило 35 років. Без курки. Воно не знало, що курки немає. Живильні речовини підходять - все нормально, мама на місці. Значить, вона з'їла щось хороше. Професор отримав Нобелівську премію, тому що він довів, що якщо клітку містити в нормальних умовах, вона може дуже довго жити.У природі жодна курка не дожила до свого 35-річного ювілею.
Яка в'язкість крові, які живильні властивості крові, така і життя. Це абсолютно дві взаємозв'язані речі. Якщо в крові немає чогось з необхідного - страждають клітки серця. Клітка серця страждає, страждає, страждає, а потім вмирає. І серце починає скорочуватися неритмічно, хаотично, дуже часто або більш поволі. Ми це називаємо миготливою аритмією. Воно не відпочиває. Воно винне півсекунди відпочивати -полсекунды скорочуватися. Якщо воно третина відпочиває, а три чверті скорочується, або дві третіх, воно виснажується. І ми говоримо: «у вас зношене серце». І патологоанатом бачить, що серце як ганчірочка і говорить: «Ця людина вже не могла жити». У нього виснаження серцевого м'яза. Виснаження - це відсутність живильних речовин і кисню.Про що ж нам треба піклуватися, щоб змінити статистику серцево-судинної патології? Піклуватися принципово треба про декілька речей.



Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (15.10.2009)
Переглядів: 1639 | Теги: Сердечно - судинна система | Рейтинг: 2.5/2