Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Програма зміцнення серця
Отже, серцю потрібний кальцій, магній, натрій, калій. І енергія плюс все 28,15,12, 7,3. І тому програма зміцнення серцевого м'яза відповідно складатиметься з:
- калій глюконат, наприклад, по 1 пігулці 3 рази;

- енергія в досяжній формі - коензим Q-10

- по 1 капсулі 2 рази. Він приготований з маткового молочка. Коли японці відкрили цей мікроелемент, вони сказали: «Ми відкрили елемент життя, еліксир життя». Щоб клітка не задихнулася від вільних радикалів, їй потрібний цей коензим, цей кофермент. Його ще називають убіхинон. У нас один з кращих убіхинонов в світі. У капсулі 30 міліграм чистого убіхинона. Є такий хімічний аналог, називається предуктап, коли людині вже дуже погано, і жити залишилося вже недовго, йому його призначають. 

Омега 3/60 може захистити стінку серцевої клітки. Вона заряджена негативно і складається з трьох частин: однієї білкової мембрани і два ліпідних. Так от, ліпіди - це ненасичені жирні кислоти, ненасичені. Вони не наситилися і тому вони можуть брати на себе калій, магній і переводити його в клітку. Якщо буде багато вільних радикалів: куріння, загар, СВЧ, і разниє інші шкідливості (хлор, токсини, медикаменти), утворюються водневі вільні радикали і клітка гаситься. Пригадаєте себе в дитинстві, в 16 років. Улюблене блюдо - чорний хліб з рослинним маслом і з сіллю. Найбільша потреба була в період статевого дозрівання в жирних кислотах. Але щоб отримати жирні кислоти з масла, його потрібно випити півлітра. З іншого боку, щоб отримати добову норму, треба випити всього 2 капсули Омеги 3/60.

Тим, у кого хворе серце необхідно пити цей продукт і чим більше, тим краще. Тому що це просто риб'ячий жир висококонцентрованих печінкових фракцій. Це не пігулки. Внутрішньовенно буде пізніше, три літри рідини буде пізніші, в реанімації. А поки що не наступив цей момент, треба пити Омегу. Кожній нормальній людині після 50-ти треба пити 2 капсули Омеги, хоч би періодично, наскільки собі можете дозволити. Раз на рік, двічі в рік, три рази на рік, після інфаркту полгода. Але не треба чекати інфаркту, щоб пити це. Плюс, природно - коралова вода. Півтора літри коралової води. Не виходите з туалету, поки півтора літри не зцідите. Людина повинна виділяти півтора літри. Якщо у нього виділяється півлітра, то міжклітинна речовина, як стояче болото. Воно повинне бути як гірська річка  -  вода туди, вода назад, вода туди, вода назад. Круговорот води в природі. З цього починається природознавство - круговорот води в природі. Основна помилка, що там немає людини. Там є все, окрім людини. Круговорот води в організмі людини - це життя серцево-судинної системи. Це дуже важливо.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (15.10.2009)
Переглядів: 1501 | Теги: Програма зміцнення серця | Рейтинг: 0.0/0