Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Програма відновлення легенів
Програма відновлення
Перше - кора мурашиного дерева по 1 капсулі 4 рази. Колоїдне срібло по чайній ложці 4 рази. Як ви думаєте, для чого це треба? Адже якщо у вас пропадають легені, то це означає, що в глибині організму хтось живе: у кишечнику або в лімфі, в печінці або в крові. Не у легенів, а саме там, глибоко. Як нам перевірити, хто там живе? Треба пройти масу обстежень. А як спробувати позбавитися? Безпечним антибактеріальним засобом. Найбезпечніший антибактеріальний засіб в світі - це кора мурашиного дерева. Мурашине дерево - це абсолютно приголомшлива рослина. Уявіть собі, яка життєва сила у кори мурашиного дерева. За тисячі років свого існування воно виробило імунітет проти всіх відомих в природі вірусів, бактерій, грибків і паразитів. Але залишилося безпечним при цьому для мурашок, термітів, які обробляють коріння цього дерева, з яким у них і виник дружній симбіоз. Як ми пам'ятаємо, є принцип в бізнесі «виграш - виграш». Точно також і в природі є симбіоз - нормальне життя, коли одні допомагають іншим. Так от: мурашки не хворіють, тому що на мурашиному дереві нічого більше не живе, а мурашине дерево отримує кисень. Ось природа, таким чином, піклується про свої творіння. Раз кора мурашиного дерева безпечна для мурашок, а мурашки - це живі істоти, означає вона не сильно токсична для нас. Це підглянули давно ще індійці, мексиканці і т.д., і вони користуються корою мурашиного дерева споконвіку як антибактеріальним засобом, антивірусним.

Ми не знаємо, що у нас за проблеми, якщо ми не обстежилися. Якщо ми обстежувалися, і нам сказали, що у нас кандида, тут можуть бути свої шляхи. А коли ми не знаємо що у нас, означає у нас просто: бронхіт - гайморит, у нас просто нежить, у нас просто алергічний стан дихальних шляхів, у нас просто бронхіальна астма. Ми не знаємо, що це. Кора мурашиного дерева діє проти глистів, проти паразитів будь-яких, проти простих, лямблій і опісторхий, проти грибка і проти вірусу. П'ять спектрів дії. Зокрема стафілококи і стрептококи, особливо небезпечна бактерійна інфекція.

Друге - колоїдне срібло. По півчайної ложки 4 рази на день. Колоїдне срібло позбавляє бактерії здібності до розмноження. Воно не вбиває, колоїдне срібло не антибіотик, не плутайте. Воно позбавляє здібності дихати і розмножуватися. Це абсолютно інший спектр дії. Якщо кора мурашиного дерева все-таки володіє нищівною дією, то колоїдне срібло знижує репродуктивна дія.

Корінь солодки - щонайпотужніший лімфостімулятор. Коли людина вживає солодку (солодка входить в шестірку самих кращих рослин миру), всі потоки лімфи починають просуватися до легеням і вибивають слизисті пробки. Тобто лімфу треба зрушити з місця, щоб вона пішла через бронхи. По пігулці 3 рази. Тобто практично - це буде бронха - легеневе очищення.
Сюди необхідно включити що-небудь природне, натуральне. Наприклад, у нашої дитини можуть бути лямблії і глисти. Кора мурашиного дерева - антибіотик, але вона не дуже діє на круглих маленьких глістіков, наприклад, на гострики. А у дитини будуть проблеми. Гострики взагалі важко виводяться. Тому бажано сюди ж в цю схему додати настоянку № 7.
Звернете увагу, ми змішали антипаразитарну програму, очисну програму, антибактеріальну програму, і в результаті у нас вийшла бронха -легочная програма. Тому що легені самі по собі лікувати не треба. Треба впливати на віруси, грибки, паразити, укріпити імунітет і зрушити воду. Все це треба запивати кораловою водою, теплою, гарячіше в кількості 1,5-3 літра дорослій людині в день, якщо йде важке захворювання. Якщо легеня, означає менше.

І ще один здійснено унікальний препарат треба включити. Є така трава, яка називається очанка. Крім того, що ви знаєте її як очну, вона володіє абсолютно унікальною властивістю очищення бронхіальних шляхів від слизу. І ось це її унікальна властивість, додана до цієї програми при будь-яких захворюваннях бронхів: бронхіт, астма, абструктівний бронхіт, хронічних ларингіт, фарингіт (це все в принципі, ступені одного і того ж) дає приголомшливий ефект. Особливо якщо це запивається гарячою кораловою водою. Ця програма випробувана. Вона працює. Вона випробувана десятками і сотнями людей. І в період грипу. Ця програма не специфічна. Для неї не треба захворіти конкретним бронхітом. Для неї можна просто захворіти грипом, ОРЗ, аденовірусной інфекцією. Головне - це відкрити легкі для виходу слизи назовні. Якщо ви почнете її робити відразу, як тільки захворіли, то захворювання триватиме одін-два дня. Якщо ви почнете її робити через 10 днів, то буде 10 днів, а потім одін-два-трі дня. Ось такі пропорції приблизно.


Підсумки
Що я хочу, щоб ви запам'ятали по легеням.
Легені ніколи не заболят просто так. Якщо в легенях виявили витікаючу рідину, пригадаєте, що це лімфа, яка очищає організм. Тому краще прокашлятися, краще, щоб нежить пройшла. Лікована нежить проходить за 14 днів, не лікований за 7. А якщо ви вчасно спохопилися, то за 2 дні. Ось в цьому принципова різниця. Тому
що величезна кількість дітей; величезна кількість дорослих страждає бронха -легочной патологією. І йдемо трішки не в ту сторону. Богом даний рефлекс: нежить, кашель, отхожденіє мокроти, слиз, відсутність апетиту під час вірусно-бактерійної інфекції - це рятівники нашого організму. Це не симптом гострого респіраторного захворювання, з яким ми боремося за допомогою Терафлю, - це захист. Якщо ви пронос, нежить розглядатимете як захист, у вас є шанси вилікуватися.
Боротися з кашлем - це означає боротися проти себе! Не можна боротися з кашлем, треба кашляти, відхаркувати, відпльовувати і прибирати. Якщо Ви боротиметеся з температурою, Ви садитимете свій імунітет, оскільки найбільша активність імунітету при температурі 38°С. Якщо температура тіла нижча - імунітет не активізується.

Якщо ви прийматимете протикашельні пігулки, весь слиз залишиться всередині.
Якщо ви палитимете, якщо ви не бігатимете - це приведе до порушень в роботі легенів (ви -это не ви конкретно, а ми всі, люди, наші діти, у яких повинні бути здорові легені).
Здорові легені можна тільки зберегти. Дуже важко дитини з бронхіальною астмою зробити абсолютно здоровим. Ніхто не знає, що таке бронхіальна астма. Це можуть бути лямблії з грибками, а може бути навпаки - алергія з втратою імунітету.
Ось те, що я хотіла вам розповісти про легені. Треба тільки повернутися до природного механізму виділення.
Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (19.10.2009)
Переглядів: 2850 | Теги: Програма відновлення легенів | Рейтинг: 0.0/0