Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Приватна патологія
Приватна патологія - це, в принципі, захворювання. Чому це поважно? Тому що ми йтимемо не від діагнозів, а від систем. Діагноз поставити дуже важко. Колосально важко. А важко тому, що ми не можемо досконально пройти противірусне, антибактеріальне, протигрибкове, на простих обстеження. Більше 500 видів бактерій, вірусів, простих живуть у людини і більше 500 аналізів здати нереально. А ті, 3-5 аналізів, які ми здаємо, не охоплюють і сотої частини бактерійного світу людини. Поки не встановлений збудник, діагноз взагалі неможливий. Все, що ми бачимо у вигляді захворювань - це лише боротьба за своє існування.
Організм бореться із збудником, ми боремося з організмом. Ця практика склалася у всьому світі, окрім країн Сходу. Що відбувається, коли ми пригнічуємо симптоми? Симптоми - це кашель, нежить, пронос, замок, висип. Наприклад, якщо дитя захворіло корі, краснухою, вітрянкою, і у нього не було б висипу, він просто б помер, тому що віруси і бактерії, що живуть в нім, пішли б в головний мозок, в ендокринну систему і зруйнували б їх. Шкіра, беручи на себе, як ніндзя, удар, виводить мертві віруси, токсини, з якими не справляється лімфа.
А ми як розцінюємо? Якщо у дитяти вітрянка те ми боремося не з вітрянкою, а з бульбашками, які утворилися на шкірі. Ми їх мастимо, а дитя карябает. В результаті він отримує виразки, глибокі шрами... Пригадаєте, як ви лікували своїх дітей, коли вони хворіли на інфекційні захворювання: краснухою, вітрянкою. Напевно зеленкою. А це означає, що практично більше нічим. А чим потрібно лікувати ми розберемося, коли розглядатимемо тему «Віруси». В результаті шкіра впоралася, а ми їй весь час заважали. Шкіра намагалася якимсь чином побороти цей вірус, організм піднімав температуру, а ми її знижували. Організм говорив: «Я так не можу», - відмовлявся їсти, а ми дитяти насильно годували.
У дитяти пронос - ми боремося з проносом. У дитяти блювота, ми боремося з блювотою. Ми своїми діями виводимо організм з нормального ритму. Він не розуміє, як йому далі боротися з хворобами, якщо ми боремося проти нього. Ми вчитимемося, як не боротися проти власного організму.
Болю в організмі не можна знімати, тому що це інколи єдиний спосіб сказати нам, що ми щось робимо неправильно. Ми різко обриваємо біль, ми її знищуємо за допомогою хімічних засобів, за допомогою фізичних засобів, приладами і так далі І організм перестає посилати нам сигнали назовні, а усередині в цей час продовжують відбуватися серйозні процеси. 90% наших органів позбавлено больової чутливості. Позбавлені для того, щоб ми не займалися їх лікуванням. Уявіть собі ситуацію: величезний багаторівневий механізм і більшість провідних органів взагалі не іннервовані. Наприклад, легені, в них немає жодного нервового закінчення. І якщо там утворюється туберкульозна каверна - печера, в якій живуть туберкульозні бактерії (3 х 3) см, у людини нічого не хворітиме! У нього розірвуться судини, і людина помре від кровотечі і кровохаркання. Судини в легенях не тромбируются і не спазмуються. У них дуже сильне кровонаповнення. Чому так зроблено? І лише плевра трохи іннервована.
І коли людина говорить, що у нього щось болить в грудях, треба точно знати, що в грудях хворіти нічого не може. Хворіти може лише нервове волокно. Людина говорить, що він не може дихати, що у нього болять бронхи. Бронхи хворіти не можуть, значить, потрібно шукати в хребті і в нервовій системі.
Дуже образливо виходить, коли щось болить, це починають гріти. У моїй практиці багато випадків, наприклад, коли болить плече, починають гріти окістя. Це физиопроцедуры. У людини починається пухлина. Нічого в організмі не можна гріти, також як і знеболювати. Це все дуже небезпечно і серйозно!
Печінка позбавлена іннервації. Немає жодного нервового закінчення. Навіть якщо печінка пропала на 95%, вона хворіти не буде, вона вмирає мовчки, тихо, В гордій самоті. Лише якісь симптоми здалека скажуть, що печінка пропадає. Наприклад, свербіння на шкірі, нудота вранці, невелике пожовтіння шкіри. І людина повинна чітко відстежувати, чому ж він пожовтів? Чому ж він потіє ночами? Людина потіти повинен, коли копає. Навіщо він повинен потіти, коли лежить в ліжку? Потіти потрібно, коли займаєшся сексом, коли миєшся в лазні. Весь останній час Чоловік потіти не повинен. А якщо він потіє, значить, у нього уражена печінка і лімфа.
Абсолютно чітко іннервований жовчний міхур. Печінка не сполучена з кишечником взагалі. У неї немає виходу в кишечник. Лише через жовчний міхур. Жовчний міхур має маленький проточок 0.7 см, який впадає в кишечник. Якщо там утворився маленький камінчик 0.5 см, будуть жорстокі болі. Організм сигналізує, щось не те їси. Жовч густа, утворюються мікрокристали, загрожують камені. Вони доки маленькі. Якщо ти не зміниш живлення, спосіб життя, якщо не почистиш печінку, якщо не почнеш пити воду - у тебе будуть камені! великі камені. Що таке біль в печінці? Це сигнал того, що ви неправильно їсте. Приходять люди і говорять: - «А можна, аби я їв котлети з салом, шоколад і у мене не хворіла печінка?» - не Можна! Тому що, якщо ви не переносите котлети з салом, шоколад, значить, в печінці хтось живе. Там можуть жити лямблії, описторхи, гострики можуть заповзти туди, вірус гепатиту А, В, З - хтось з мікро і макросвіту. Симптом - або нудота вранці, або гіркота в роті.
Кожен симптом, який є у людини, - це його скарга, потрібно зрозуміти, що це таке. Ми повинні по скаргах розуміти, який орган просить допомоги. Організм вимагає лише чотири види допомоги - напоювати, нагодувати, очистити, відпочити. Нічого більшого організм не попросить. Він не попросить відрізувати, не попросить торохнути струмом по ньому, по печінці. Не попросить жодну хімічну пігулку.
Авіценна говорила, що якщо ви захворіли, перше, що ви повинні зробити - перестати їсти. Якщо серйозно захворіли - тривало перестати їсти. Якщо не допомагає - очистити кишечник знизу. Якщо не допомагає, ви повинні сильно все очистити. Якщо не допомогло - ідиті до лікаря. Тобто, поки двічі не проголодаете і не очиститеся, до лікаря йти марно. Що може зробити лікар? Лікар може сказати: - Вам треба не їсти, почиститися, відпочити, напитися води, вам буде легко. А можна зробити навпаки: - зняти температуру, припинити пронос, припинити виділення з носа, дати пігулку від кашлю, аби людина задихнулася. Тобто ми можемо чимось допомогти організму. Але ми ні в якому разі не можемо шкодити, ні в якому разі не повинні заважати.
Підшлункова залоза пропадає миттєво, буквально за три дні. Сильно болить, іннервована вся від і до. Чому? Печінка може пропадати роками, а підшлункова миттєво. Вона може пропасти від трьох речей: ви отруїлися, з'їли щось хімічне, токсичне, зіпсоване натуральне, перепили або алкоголю, або коли. Абсолютно реально підшлункова залоза може розчинитися від пепси, спрайту, кока-коли.
Ми дивилися кров після прийняття пепсі-коли - вона практично розчиняється, лізирується, навіть у абсолютно здорових людей, тому що РН пепсі-коли 2,6. Кордон 2,5 смертельна для будь-якої живої клітини. Спробуйте налити колу в акваріум з рибками - всі помруть за три хвилини. Наші клітки як рибки. Їм потрібна чиста структурована вода.
Кишечник не має жодного нервового закінчення. Якщо в нім буде отвір розміром з п'ятак на слизовій оболонці - ніхто нічого не відчує. Тому перитоніт - лопнув кишечник - у людини вміст кишечника виявляється і міжклітинному просторі - він нічого не відчуває.
Іннервована сильно очеревина, та, яка обплітає кишечник. Коли у дитяти болить живіт - в животі може лише хворіти одне - гази. Більше в животі нічого хворіти не може, там більше нічого немає. Раз болять гази, автоматично, щось вирує, гниє, бродить, хтось ці гази виробляє. І тому, коли мама починає шукати причину болів у дитяти в животі, її марно шукати. Причина одна - утворення газів. Немає інших причин для болю, якщо це не камені в жовчному міхурі, не пропала підшлункова залоза.
При газоутворенні добре б поставити клізму, аби випустити газ - це було б зрозуміло. Але коли мами дають дітям знеболюючі пігулки, то цим вони плутають всіх лікарів. І не один лікар не визначить: апендицит, або ще щось.
Не можна знеболювати живіт, прикладаючи грілку. Як ви думаєте, що буде, якщо прикласти до вируючого живота грілку? Повітря розшириться, газоутворення збільшиться, і живіт хворітиме ще більше. Якщо дитя скаржиться, що не може бігати, весь час болить правий бік - мама шукає печінку. Нічого в печінці шукати - печінка знеболена. Кишечник, роздуваючись над печінкою, давить на неї. Це просто треба знати. Це неможливо перевірити, довести. Якщо у маленького дитяти, що народилося, болить живіт, нічого там шукати, якесь захворювання. У нього нетравлення, утворюються гази, значить, або міняйте живлення -не тим годуєте, або ставте газовідвідну трубку - не відходять гази. Багато дітей, особливо маленьких, отримали заворот кишечника лише з однієї причини: - мама не знає, що треба у дитяти спустити гази. Начитає робити клізми. Клізми маленькому дитяті ще гірше. Йому потрібно елементарно спустити гази за допомогою газовідвідної трубочки.
На жаль, цьому не виучують. Виучують, як рухатися, як народжувати, як годувати. дитяти, а як спустити гази - ні. Тому діти кричать ночами. В деяких до року вони взагалі кричать всю ніч. Замість того, щоб дати бактерії, вода, спустити гази, їм дають якісь хімічні речовини і так далі
Абсолютно не іннервовані вени. У них немає жодного нервового закінчення, тому вени хворіти не можуть. Якщо людина скаржиться на болі у венах, знайте, вени хворіти не можуть. Можуть хворіти нерви, які затиснені в хребті і знаходяться поряд з венами. І може хворіти, шкіра над венами, яка набрякла, на якої тріщини і трофічні виразки і так далі Тому, коли болить нога, говорять «тягне» вени. Вени тягнути не можуть. Розтискав нерв в хребті - перестають хворіти вени. Це просто треба знати.
Не може хворіти матка. У неї немає нервових закінчень. Єдине що болить - шийка матки. Шийка матки зобов'язана хворіти. Чому? Тому що, коли жінка народжує, їй повинно бути настільки боляче, що б вона виштовхнула дитяти. Тут приходимо ми, розумні такі, і починаємо все знеболювати. Жінка лежить, попльовував в стелю, їй не боляче, а навіть комфортно і немає необхідності штовхати дитяти, видавлювати і все таке інше. Це дуже небезпечно, коли мама неправильно виштовхує дитяти. Природно, виникає ряд патологій, які називають енцефалопатією і так далі, що ми маємо пізніше у зв'язку з цим. У людини фибромиома, вузол 1-2-3-5-10 см - нічого хворіти не буде. Але дуже болючі труби. Допустимо, розвинулася позаматкова вагітність. Уявіть, як мудро все влаштовано! Іннервовані лише найвужчі, такі небезпечні місця, від яких залежить життя людини. А це означає, що всі останні органи практично безсмертні. Звідси слідує дуже важливий вивід. раз печінка не іннервована, значить, її можна відновити повністю. Є випадки, коли зберігається 3% здоровій печінці і люди за допомогою живлення і трав, фототерапії, відновлювали 100% здоровій печінці. Всі органи регенерують, і це дуже поважно.
У нас чітко іннервований хребет. Просто на кожному міліметрі десятки нервових закінченні Для чого? У хребті знаходиться спинний мозок. Наприклад, у людини зіскочив диск, уявіть собі, 12 дисків і раптом один з них вискочив, а усередині спинний мозок. Що буде? Зміщений диск перерубає або пережме, або передавить спинний мозок. Тому, як тільки диск відхиляється на 2 мм убік, починаються сильні болі. Неважливо в шиї, попереку. Для чого? Для того, щоб людина включила свій мозок і перестала копати, тягати відра, сумки, стрибати з транспорту на одну ногу. Наприклад, раніше носили воду на коромислі, для чого це робили? Для того, щоб навантаження па хребет розподілялася рівномірно. Чому ж ми зараз носимо в одній руці по 15 - 20 кг, робимо перекіс?
Тобто будь-який біль в хребті, навіть сама незначна говорить про те, що м'язи слабкі, в'язки розтягнуті. Або не ту зарядку робимо, або взагалі не робимо, піднімаємо тягарі, неправильно сидимо, неправильно лежимо - все треба міняти! А людина йде і робить блокаду - уколює в цей нерв який просить його про допомогу і попереджає, що якщо рушиш ще в сторону на півметра, то диск вискочить і тебе паралізує. Ні в якому разі не можна знеболювати. Біль - це те, єдине, на що ми можемо орієнтуватися, аби зрозуміти, чи правильно ми живемо. Це позадній?


Нам потрібно дуже уважно відноситися до симптомів і постійно думати - чому? Чому у мене болить, чому тут свербить, чому стріляє, чому це саме у мене? Що я роблю неправильно? Чому у десяти чоловік довкола спину не болить, а у мене болить? Що я роблю неправильно: сиджу, сплю, лежу, піднімаю тягарі, неправильно мою підлоги, не треба стояти над ванною, якщо не гнуться кістки тазу. Кожен симптом має бути обдуманий, і в кожного симптому має бути знайдена причина. Якщо ви причину не знайшли - давити цей симптом ви не маєте права.
Впав зір - треба подумати, чому воно впало. Як мінімум 10 причин ми вивчимо, чому падає зір, а не лише окуляри надіти. Не вистачає бета-каротину, і впав зір. Ви наділи окуляри - нічого не сталося. Як не було бета-каротину, так і не додалося. Ви просто дошку наблизили при короткозорості в 10 разів, або в 5 або в 3 - неважливо! Око говорить - ну гаразд, так краще видно. Але бета-каротину все одно немає, а око почне пропадати.
Пропав слух, і людина починає робити физиопроцедуры для поліпшення слуху. Організм говорить - немає крові! Звідки слух, якщо немає крові, займися шийним відділом. Ось ці симптоми потрібно уміти розшифрувати.
Все в організмі унікально від природи. Все в організмі для того, щоб забезпечити вам довге життя. І організм боротиметься за кожен ваш день. Зіпсувати вам життя можете ви самі, або лікарі, з якими ви зіткнетеся, або живлення, а це ви самі.
В будь-якому разі беріть відповідальність на себе. Якщо ви хворі, якщо у вас високий тиск болить голова, поганий хребет, значить, ви самі себе до цього привели. Тому що не знаєте, яким чином цього уникнути. Це дуже ПОВАЖНО! Як тільки ви візьмете відповідальність на себе, Ви скажете: - «та я повинен абсолютно чітко продумати, що ж я неправильно роблю в цьому житті, за що мені ці хвороби даны». Вони не можуть бути вам даны за те, що ваша мама десь там карма щось зробила. Хвороби кожному даються, можуть бути духовні хвороби - дисгармонія і ще щось - але фізичні хвороби вам даны на фізичному рівні і шукати треба не карму десяти поколінь назад, а свій фізичний спосіб життя.Людина одночасно живе в чотирьох Світах:
сенсорний світ - це наші відчуття
(люблю, не люблю, хочу, не хочу, приємно, не приємно)
інтелектуальний світ - це наші знання
духовний світ - це наша віра


Якщо у вас виник який-небудь симптом, то ви повинні у всіх чотирьох вимірах проглянути, що ж таке з вами сталося і чому це сталося саме з вами. Якщо у вас захворіло фізичне тіло - рука, нога, голова - ви повинні шукати на фізичному рівні, що ви фізично зробили неправильно. Фізично неправильно ви можете зробити лише декілька речей: - порушити їду, пиття, рух - нічого більшого на фізичному рівні не існує. Все наше фізичне життя - це їда, пиття і рух. Більше виправляти нічого. Фізкультуру і спорт ми беремо як рух з плюсом і з мінусом, тому шукайте причину захворювання в собі. Є ще середовище, але це не наш світ. Є довкілля, в середовищі шукатимемо. З середовища багато що може прийти. Про це поговоримо пізніше. Якщо у вас порушення відчуття - Вам погано, часом не можете сказати, що погано, - ну, погано і все! Немає гармонії, немає спокою, немає ще чогось. Дивитиметеся, де порушення на сенсорному рівні. Може бути у вас гнів, заздрість, може ще щось. Сенсорний світ треба вивчати. Наші два модулі стосуються лише фізичного рівня. Якщо у людини паразити будь він святий, вони їдять, харчуються, виділяють отрути, токсини і найсвятішого уморять, що б він при цьому не думав. Тому через фізичний світ переступити не можна ні сьогодні, ні завтра, ні вам, нікому. 
Вранці встав - поглянь в горщик, а що там. Потім поглянь на стіл - що ти з'їв. А прояснення духу само прийде, тому що, в горщику виділив все що треба і з'їв те, що покладене. А що з'їсти, потрібно запитати в духовного світу, в те, в що віриш, то і їстимеш.
Віриш в сыроедение - їстимеш все сире. Віриш в роздільне живлення, будеш є все роздільно. Якщо віриш лише в Малахова - все життя питимеш упарену сечу. Це неправильно - кумира бути не повинно.
Інтелектуальний світ це те, що ви знаєте про свої відчуття і про свій фізичний стан або не знаєте. Захворів фізичний світ - хребет заклинило - ви повинні зрозуміти, чому вам так погано, що ви і де порушили. Чи лише на фізичному рівні, або над вами володіють негативні емоції, ви в стресі, в проблемі - попросите свій інтелектуальний світ: - давай розберемося. Інтелектуальний мирь - це ваші знання. Ви вивчили, як влаштований хребет, з чого складається, як ви повинні спати, рухатися, працювати. Інтелектуальний світ почне допомагати вам і сенсорний, і фізичний. А далі вже, будь ласка, духовний світ.
Ось на духовному рівні - це чиста творчість. У що хочете, в те і вірите. Кожен вибирає по собі жінку, релігію, дорогу. Тобто це ваша творчість. Все, що стосується фізичного світу - все описано, все є. Все, що стосується духовного світу - невідомо. Йде дослідження. У кожної людини має бути пропорційне по 25% кожного світу. Не знаючи досконально фізичний світ, не можна регулювати сенсорний і духовний. Завжди треба починати з нижчих рівнів, інакше організм не дасть людині зійти по цих сходинках, якщо він не навчився робити все правильно на перших рівнях. Запитують, чому хороші люди вирушають так рано. Та тому що стрибнув вгору, а внизу про себе не поклопотався, згорів. Не знав, що потрібно спати 8 годин, не знав абсолютно простих речей. Значить, втілюватиме свої мрії, бажання вже в наступному своєму розвитку, втіленні. Все це дуже поважно.

Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (03.02.2010) | Автор: Коралловый Клуб
Переглядів: 3508 | Рейтинг: 2.5/2