Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Причини захворювання легенів.
Давайте подивимося, які причини можуть викликати захворювання легенів?
Психологія - абсолютно точно: куріння, вдихання токсичних речовин, робота без респіратора на дачі, робота з цементом. Адже ніхто не одягає ніяких масок. І через легені відбувається прихід в організм токсичних речовин. На жаль, російський мужик, поки грім не пролунає, не перехреститься. Так от ми знищуємо наші легені з дитинства. Мало того, що у нас відсутні фізичні вправи, які розвивають дихальну систему, так ще і присутні токсичні речовини. Отже, психологія - причина.
Їжа - причина, тому що вражається шлунково-кишковий тракт. Легені - це дзеркало кишечника. Це друге дзеркало. Перше дзеркало - шкіра, друге дзеркало - легені. Далі, вода. У присутності кислих напоїв з газом (у нас і так повно в організмі вуглекислоти, нам її подіти нікуди, ми її видихаємо, видихаємо, видихаємо, потім п'ємо, п'ємо, п'ємо, видихаємо, видихаємо, потім п'ємо наново). Т.е ми закисляємо до межі. Пригадаєте, що вам давали мами в дитинстві, коли ви хворіли, а ще краще за бабусю, коли ви кашляли. Молоко з медом. Молоко - ощелачивающий чинник, мед - енергетичний, боржомі теплу. Молоко з содою, тепле. Тобто що ми робили? Ми ощелачивалісь. Людина говорить: «У мене сухий кашель». Йому говорять: «Вам треба випити пігулку». А що, кашель стане мокрим, якщо випити пігулку? Від чого кашель може стати мокрим?.. Води налийте в шлунок, кишечник. І тоді кашель стане мокрим і дуже швидко. Одного разу я їхала до Магнітогорська, і потягу якимсь вірусом захворіла. А у мене наступного дня презентація. Тобто уявляєте собі, виходжу на сцену з нежиттю. Я думаю: «От так Академія Здоров'я буде». Ми були в 5-ти зірковом готелі. Я відкриваю холодильник, а там: пепси-кола, кока-кола і маленька пляшка води. Я дзвоню в ресторан і прошу: «Принесіть мені, будь ласка, води». Вони: «Добре». Принесли ще маленьку пляшку. А я прорахувала, що до завтра, щоб мені бути здоровою, потрібно близько 3,5 - 4 літра води. Я ніколи, думаю, так багато не п'ю, але доведеться, що робити. Тому що кашель вже пішов, і нежить. Думаю, хай краще за нежить 4 літри за один день виллється, чим він розтягнеться на 10. Через 15 хвилин я їм дзвоню: «Принесіть, будь ласка, ще пляшку води». Вони ще пляшку води принесли. Я випила. Через півгодини дзвоню: «Принесіть ще пляшку води». Вони задумалися. Принесли вже дві пляшки відразу. За годину вона у мене кінчилася. Коли принесли вже 12-у пляшку, вони говорять: «Може вам принести п'ятилітровий такий балон? Що ви з нею робите?» Я говорю: «Я лікую грип». Вони говорять: «А що, це треба так багато пити?» Я говорю: «А як мені ще його вилікувати?» Єдиний засіб від вірусу - це вимити його водою, змити його. Немає інших способів боротьби з вірусом. Якщо ви думаєте, що якщо ви закапаєте ніс, то у вас припиниться вірусне захворювання, то ви глибоко помиляєтеся. Воно ще посилиться, воно піде всередину. Текти з носа - це захисна реакція. Якщо потрапив вірус, він повинен бути змитий. Змитий - звідки він повинен бути змитий? З носа. Організм все свій водні запаси жене в ніс. А ви такі розумні прийшли і, раз - крапельку для носа. Там багато крапель. Організм нічого не розуміє - так, де вода поділася? Де вода, що він туди прогнав, в ніс? В результаті виходить ларингіт, трахеїт, бронхіт, а потім бронхіальна астма і т.д. Тобто легені не можна лікувати.
Коли до мене приходять мами і говорять: «Ольга Олексіївна, призначте, будь ласка, у мене дитина кашляє», а я говорю: «А що призначити?» Вони говорять: «Пігулки від кашлю». Я говорю: «Ви хочете, щоб ваша дитина померла уві сні?» «Ні», - мама говорить, - «я не хочу». Я говорю: «Хай кашляє». Кашель - це Богом даний рефлекс: коли там скупчується мокрота, вона починає лоскотати, і дитина починає кашляти. Так от: поки він кашляє - він живе. Як тільки він перестав кашляти, якщо він хворіє - він помре. Мама прокинеться, а дитина померла. Таких випадків скільки завгодно. Так хай краще він кашляє. А що ми даємо? Ми даємо речовини, що пригнічують кашельною центр. Лібексин, наприклад, коттерпін і т.д. Тобто в легенях скупчилася мокрота, вона Лоскоче, а кашельною центр спить разом з дитиною. В результаті виходить замість грипу, замість ОРЗ важкі бронха - легеневі патології. І далі вже виникає хронік, у якого постійно тече з носа і який постійно кашляє і щось виділяє з легенів.
Давайте розглянемо, що далі впливає на легені: віруси, грибки, паразити впливають? Впливають, навіть не сумнівайтеся. Все, що пов'язане з хламідіями, грибками, все, що пов'язане з уреаплазмой, стафілококом, вражає лімфатичну систему легенів і все це йде назовні.
Медикаменти впливають? Приголомшливий вплив, просто руйнують бронха -легочную систему, особливо ненатуральниє медикаменти, хімічні. Куріння, шкідливі звички, відсутність рух, нерозвинена дихальна система - безумовно, впливають. Це в принципі, ті ж самі 12 причин захворювання, починаючи з психології, кінчай екологією. Екологія впливає? Так, будь-яку людину можна угробити екологічним станом. Мені дуже часто доводиться чути таке, що я абсолютно здоровий, тому я не хочу екологічного захисту. Навіть найздоровіша людина, навіть сама просунута людина з високим рівнем культурного розвитку, якщо він потрапляє в атмосферу з вуглекислим газом без кисню і токсичними речовинами, він гине. Тому легені треба чистити, їх треба чистити регулярно. Раніше нюхали тютюн. Для чого нюхали тютюн? Для того, щоб прочхатися. Існують інші способи. Ми можемо нюхати мікрогидрін. Між іншим, прочхаєтеся дужче, чим від тютюну. Особливо це актуально для тих, у кого скупчення слизу. Йде різке ощелачиваніє. Можете капати мікрогидрін. Можете промивати мікрогидріном, можете промивати кораловою водою. Якщо ви навчите себе і дитини промивати ніс кораловою водою (а це відповідає йоговськім методикам, - коралова вода ощелачивающая), то можна за 3 тижні, за дві, за п'ять днів вилікувати будь-який гайморит. Але тут потрібні ще і інші програми.

Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (19.10.2009)
Переглядів: 6252 | Теги: Причини захворювання легенів. | Рейтинг: 3.5/2