Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Причини анемії
Хлорофіл - це речовина, яка синтезується самою рослиною за допомогою енергії сонця і за допомогою води. І, відповідно, тепер ми з вами можемо розглянути причини анемії. А причини анемії лежать в тому ж ключі. 
Перша причина анемії - психологія. Людина не знає, що їсти. Це серйозна психологічна проблема. Він їсть все не те. Він живиться трупами тварин, він харчується різними країнами і т.д. Але це все не те. Він їх варить, смажить, парить, маринує, бере зовсім божевільну продукцію, яка не потрібна нашому організму. Наприклад, нам абсолютно не потрібні гриби. Вони від нас захистилися. 95% грибів отруйні, спеціально для нас. А ми кажемо: «Ми його три дні мочили, потім три рази варили, потім три місяці солили, потім 10 разів зливали воду, потім з'їли». А сенс? У нас немає ферменту, який розщеплює гриби.
Наступна причина в харчуванні. Треба нормально харчуватися, не руйнувати кров колами та іншими солодкими газованими напоями, тому що кислоти в них руйнують нашу кров, вони просто її розчиняють.
Необхідно боротися з паразитами - один аскарида випиває 40 мл крові в день! Рекорд книги Гіннеса - у людини виявили 514 аскарид!
Наступна причина - травми. Безумовно, якщо це травми кісткового мозку. Екологія - впливає на 100%.
Спадковість - якщо мама, у якої гемоглобін 60, народила дитину, то в нього у спадок буде точно такий же гемоглобін. І довго ще його треба буде виводити на нормальний рівень. Тобто всі ті ж причини, про які ми з вами весь час говоримо - і біоенергетика, і час, тому що еритроцити живуть недовго - все це впливає.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (14.10.2009)
Переглядів: 1409 | Теги: Причини анемії, Сердечно - судинна система, анемія | Рейтинг: 0.0/0