Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Основні причини гіпертонічної хвороби
Отже, програма зміцнення серцевого м'яза. Розглянемо механізми гіпертонічної хвороби. Вам зараз це складно буде засвоїти досконально, але я назву мінімум 6 причин гіпертонічної хвороби.
Перша причина - в'язка густа кров.
Друга причина - жирна кров.

Третя причина - кров із слизом, нерозчинені білки. Якщо в крові немає ферментів, білки починають налипати на еритроцити. І виникає тромбірованіє. Але вже не холестерином. Людина робить аналізи - у нього холестерин в нормі, але є гіпертонічна хвороба. Отже, в'язка густа жирна кров без води.

Наступна причина - четверта - психологія. Людина понервувала, виділився адреналін. Що таке адреналін? Гормон страху. У природі якщо адреналін виділився, тварина налякалася, у нього шерсть піднялася, воно або кусає, або біжить. Якщо воно кусає, у нього виділяється адреналін через слину, якщо воно біжить, то або потіє, або в туалет сходить вчасно по маленькому. Відбувається звільнення від адреналіну. Адреналін - це страшна отрута, яка створена для того, щоб у тварини кров не витекла, якщо покусають. Він викликає спазм периферичних судин. І кров затримується в життєво важливих органах - печінці, селезінці. Так якщо адреналін не пішов, периферичні судини не розслабляються. І відбувається адреналіновий шок або стрес. А це вже інфаркт. Тобто судини стислі, кисень не поступає в серці, головний мозок, печінка, нирки і людина потрапляє в реанімацію.

Існує три способи позбавитися від адреналіну: спітніти, в туалет сходити, води попити. Перше, що ми несемо людині при стресі - стакан води. Але несемо стакан холодної води. Це неправильно. Треба стакан гарячої води. Він відразу спітніє, значить, піде адреналін. Механізм швидкої допомоги заснований на гарячій воді. Ідеальний варіант - на концентрірованной кораловій воді. Тобто пакетик не на півтора літри, як завжди, а на півлітра. Дрібними ковточками протягом 15-20 хвилин. Але цього мало - півлітра води. Перша допомога при гіпертонічному стані -вода, щоб промити затромбірованниє судини. При цьому кров ще не відразу потрапить в судини, вона туди, слава богу, ще півгодини всмоктуватиметься.

І є ще одна причина гіпертонії. Пам'ятаєте, про що ми говорили в першій книжці - нирки. Якщо нирки забиті солями, піском, білками, що відбудеться? Кров застрягне, і організму потрібно буде підняти тиск, щоб її продавити. А ми тиск знімаємо. У людини піднялося - ми йому пігулку. Нирка сидить. У людини піднявся тиск, а ми знову його знизили - нирка сидить. Вона сидить до тих пір, поки вона може себе обслуговувати. Потім вона дасть набряки, серцеву недостатність і т.д. і пропаде. Ми не боги, нам не дано регулювати тиск. Ми можемо регулювати психологію, їду, воду, боротися з паразитами, дотримувати «правила дорожнього руху». Ми можемо екологію не гробити. Ми не можемо міняти пульс, міняти тиск. Ми не можемо підсилювати роботу печінки або ослабляти. Ми нічого цього не можемо робити, це все відбувається автоматично. Тиск буде таке, яке потрібне організму, щоб кожен палець лівої ноги отримав свій кисень. Як тільки він почне сигналізувати: кисню немає, автоматично у всьому організмі підніметься артеріальний тиск. Механізм один - стиснути судини. Нервова система гострозоро стежить - як тільки десь не вистачає кисень, там миттєво стискаються судини. І будуть вони розтискали тільки тоді, коли кисень вистачить, і сигнал небезпеки піде.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (15.10.2009)
Переглядів: 4785 | Теги: причини гіпертонічної хвороби | Рейтинг: 4.4/5