Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Механізм відновлення крові
І тепер виникає тільки одне питання - як поповнювати й оновлювати нашу кров? Знаючи причини, ми можемо з цим завданням впоратися. 
По-перше, потрібно нормально харчуватися. Розібратися, що ж їсти, що ж не їсти. Їсти тільки натуральне, з амінокислотами, з вітамінами. Не пити ніяких патологічних напоїв. Навіть якщо з завтрашнього дня ми перестанемо пити Пепсі-Колу, кава розчинна, цього буде мало. Необхідно подивитися, чи немає кровосисних паразитів. Якщо у жінки анемія, ще можна на щось списати. Але якщо у хлопчика, особливо маленького - 99% або повна неусваіваемость продуктів в шлунку (кислотність нульова), або відсутність вітаміну В12, або паразити. Виявити причини дуже складно. Щоб виявити яйця аскарид, потрібно тричі здати кал за 21 день, поки королева розмножиться. Вона, звичайно, виділяє 250 тис. яєць, але не кожен же день, а раз на місяць, наприклад. І це треба зловити. Простіше і ефективніше пройти протипаразитарну програму.
А далі - клітинне харчування: люцерна (4-5 таблеток в день), спіруліна, селен, хлородофілус. Селен подовжує термін життя еритроцитів. Є еритроцити, які не доживають до 127 днів, а помирають раніше, наприклад, через 30 днів. Якщо 2 пігулки на день з'їдати, еритроцити будуть доживати до свого біологічного віку. І плюс, у кого не вистачає заліза (якщо було кровотеча безперервне, або була втрата крові, або ще щось), тому можна одну пігулку заліза 1 раз на день. І через 2-3 місяці (програма може тривати місяць, а може бути 2-3 місяці) не буде ні одного старого еритроцита. Вся кров буде нова, тому що вони живуть 127 днів. І якщо ви все правильно зробили, якщо розібралися з психологією, водою, їжею, спадковістю і т.д., то анемія повинна піти. Сотні людей підходять і кажуть: «у мене 30 років була анемія та її вилікував. Я почав їсти ось це, ось це, ось це, і анемія пішла ». Програма Коралового Клубу «Відновлення крові при анемії» на 100% концептуальна - дати організму сировина для утворення гемоглобіну. Це аксіома. 3 таблетки спіруліни, 3 таблетки люцерни, 2 таблетки селену і т.д. Ось на цю програму я прошу вас звернути особливу увагу. Запам'ятайте, яка кров - така і життя. Не може дитина нормально розвиватися, якщо в нього гемоглобін 70 або 90. Ви не виростите здорову дитину. Здорового дитини можна виростити за умови, що в нього гарна кров.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (14.10.2009)
Переглядів: 2015 | Теги: Механізм відновлення крові, Сердечно - судинна система | Рейтинг: 0.0/0