Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Як ми втрачаємо здоров'я, або як жити далі
Протягом всього життя ми набуваємо багато різних навичок, наприклад, вчимося в'язати, водити машину. Ці навички вважаються дуже важливими, але, жоден з них не дозволить нам прожити довше. І коли людина втрачає здоров'я, то всі інші навички знецінюються. Багато багаті люди, втрачаючи здоров'я, кажуть, що в житті більше нічого не треба: ні владі, ні дачі, аби повернути здоров'я, яку вони втратили. Розчарування полягає в тому, що саме до здоров'я ми ставимося, як до чогось належного, наївно думаючи, що воно дано навіки і володіє недоторканим запасом. Це дуже колосальна помилка, тому що те, що ми робимо в нашому житті - це цілий ряд неправильно вчинених дій, які шкодять нашому здоров'ю. Задумайтесь - 80% того, що ми робимо у своєму житті, ми робимо неправильно! 
Наприклад, свідомо чи несвідомо п'ємо пепсі-колу, не замислюючись про те, що вона руйнує кров, вживаючи кубики Галина Бланка, до складу яких входить глутамат натрію, ми губимо себе і своїх дітей. 
Ця інформація не придумана. Всі відомості взяті з Інтернету, із розмов з практикуючими лікарями всього світу. Всі відомості самі останні. 
Все, про що буде йти мова, буде досить жорстко, інакше ніхто не почує. Ви можете пити воду, а можете не пити. З вас ніхто не запитає. Ви самі у відповіді за своє здоров'я і своє життя. Є речі, які не обговорюються. Воду не можна пити під час їжі. Людина не має права не пити 1,5 літра води на день тому, що він виділяє 1,5 л. сечі на день. Замінивши воду чаєм, компотом, кава, квасом ваш організм не виділить стільки сечі тому, що все це їжа. Тому те, що стосується води - це аксіома. У шлунку є соляна кислота, що про це сперечатися. Хімію ніхто не відміняв. Білок руйнується при 60 градусах. Потім ви можете його синтезувати, але він зруйнований. У всіх традиційних кухнях світу їжа обробляється до 80 градусів. Можна це робити, можна не робити, але коли людина захворіє, він починає думати, а чому я захворів? А лікувати починає слідство. Є також аксіоми, які нам не подобаються, ми починаємо внутрішньо чинити опір. Наприклад: а чому не треба їсти цукор? Тому, що він виманює з клітки воду. Цією причини досить, щоб його їсти мало. Якщо насипати на полуницю цукор, то полуниця віддасть сік. Якщо ви вип'єте солодкий сік, то ваша клітина віддасть воду. Якщо насипати на огірок сіль, то він віддасть сік, але якщо ви з'їсте солоний огірок, то ваша клітина віддасть сік. 
Медицина - це те, на чому ми спіткнуться. Тому, що в нашій країні існують державні стандарти, за якими лікар повинен діяти. Є припис на кожне захворювання: якщо болить те-то, то роби те-то. Блюзнірство полягає в тому, що держава, взявши на себе відповідальність за життя людини, зняло її з лікаря. Якщо лікар зробив все як написано в стандарті, то він ні за що не відповідає. Це означає, що хворому просто не пощастило, і він помер. Якщо лікар зробив щось по-іншому і хворий помер, то особисто відповідає лікар. Тому ні один з лікарів, що працюють в офіційній медицині, не хоче порушувати державні стандарти і боїться це робити, тому що якщо щось трапиться, то спитають із нього. Лікарі зараз знаходяться в двояких умовах і це треба розуміти. Впевнені, що багатьох з вас такий стан речей не влаштовує. Так може не варто перекладати відповідальність за своє здоров'я на сучасну медицину? А слід розібратися в причинах виникнення багатьох захворювань.
Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/publ
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (06.12.2009) | Автор: coralclub
Переглядів: 1449 | Теги: зберегти здоров'я, втрачаємо здоров'я | Рейтинг: 0.0/0