Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Ендокринна система і зайва вага
Ендокринна система управляє системами організму за допомогою гормонів. Як і чому виробляються гормони доки невідомо. Ніхто напевно не знає скільки їх. Передбачають, що їх близько 500, науці відома лише 1/10 частина. Як відбувається робота гормонів відомо на хімічному рівні, тому регуляція гормональної функції в принципі неможлива. Ендокринологи можуть лише пригнічувати який-небудь гормон, замінити або стимулювати. Коли люди втручаються в роботу гормональної системи і організм починає поводитися непередбачувано. Гормони - це енергія. Втручання веде до каскадного руйнування функцій. Якщо існує можливість не приймати гормони, це треба робити до останнього кроку.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИЧИН ЗМІНИ ВАГИ
1. Екологія. Впливає, якщо посаджена щитовидна залоза, організм отруєний, посаджена лимфосистема - вага наростатиме.
2. Їда. Впливає на набір ваги і зниження.
3. Вода. Кисла вода потрапляє в організм, затримується і не виходить
4. Психологія. На боротьбу із стресом потрібна енергія, неконтрольоване збільшення кількості їди. Із стресами треба боротися не їдою, а харчовими добавками - комплекс вітамінів групи В, амінокислоти, мінерали.
5. Травми. Практично не впливає.
6. Спадковість - впливає відносно рідко. Частіше на збільшення ваги впливають звички і традиції живлення. Копіюється генотип фігури.
7. Медицина. Антибіотики наводять до дисбактеріозу, токсичне, хімічне забруднення кишечника.
8. АБВГД - впливає на розщеплювання жирів. Якщо є лямблії, порушується вироблення жовчі, емульгування жирів. Жири починають всмоктуватися в кров. Транзитом доставляються у внутрішні органи і там відкладаються.
8. Рух. Недолік руху впливає на зростання зайвої ваги.
Боротьба із зайвою вагою - дуже складна практична діяльність, хто не задоволений своїми зовнішніми даними, хотіли б бачити себе тонше і легше по своїх внутрішніх виставах.
Насправді організм має свою голограму запасу енергії, яка має бути у даного суб'єкта. Жир - це енергія, це високомолекулярне з'єднання. Якщо жир розчинити, то звільниться вуглець, водень, кисень. Або спочатку - вуглець і вода. При розриві цих зв'язків звільняється велика кількість енергії.
З їжі, яку ми спочатку отримуємо, береться енергія у вигляді тепла і з'єднується з водою - виходить жир. Жир виходить не з їди, а з води і енергії. Енергію ми отримуємо з розщеплювання їжі. Все одно, що ми їмо. Організм з будь-якого продукту витягує енергію, яка нам не вистачає і перетворює її на жир. Є продукти, на які ми витрачаємо енергію, які важко перетравлюються. Наприклад, м'ясо. Аби розірвати зв'язки між молекулами білка, витрачається величезна кількість енергії самого організму. Тому від м'яса не видужують - витягується будівельний матеріал для кліток організму. При здобутті енергії в 1000 ккал з м'яса вже витрачається 1000 ккал. Що ж організму необхідно від їди? Будівельний матеріал, енергія, інформація для розвитку - з води і 28-15-12-3-7 (амінокислоти - мінерали - вітаміни - незамінні жирні кислоти - ферменти).
Візьмемо енергію рослинної олії і отримаємо, що 1 молекула жиру - дає 32 молекули АТФ1, а молекула глюкози - дає 2 молекули АТФ. Якщо їсти овочі з рослинною олією 5-8 ложок в день, то буде досить енергії, аби утворити свій особистий жир. Якщо при цьому ще поступає вода.
Ми отримуємо зайву вагу за рахунок висококалорійних продуктів, якими є вуглеводи, маргарин. З маргарину, що додається в пісочне тісто, ми добудемо енергію, змішаємо зі своєю водою і закладемо про запас. Запаси жиру - це про запас - на випадок екстремальної ситуації, коли не буде іншої їди, а організму потрібно буде працювати.
У чоловіків жир відкладається більш рівномірно по всьому організму, у жінок розташовується в таких місцях, де в разі виношування і вигодовування дитяти цей жир можна легше і швидше використовувати. Живіт, стегна, сідниці - повніють швидшим, там відкладається самий кращий жир. А худнуть ці місця в найостаннішу чергу. Тому фігура і вага - абсолютно різні речі.
Худа корова - ще не газель. Тому не завжди потрібно різко знижувати свою вагу в збиток енергетичному стану свого організму. Організм б'ється за збереження кожної кілокалорії, за економію енергії, за поповнення своїх запасів. Тому людська особина і збереглася як вигляд, тому що зуміла зберігати свій запас про чорний день.
Целюліти. У чоловіків не буває целюлітів, це чисто жіноча прерогатива. Природа поклопоталася про те, аби шкіра жінки мала спеціальну структуру в тих місцях, які повинні розтягуватися при виношуванні плоду. За рахунок неправильного хімічного живлення вже в 18-20 років в шкіри, в місцях для збереження хорошого жиру накопичується поганий рихлий жир.
При живленні натуральними тваринними жирами, наприклад сметаною, шкіра зберегла б свою щільність і приємний привабливий зовнішній вигляд. Все, що до 82,5% жирності - це рослинні маргарини, вони прикидаються вершковим маслом. Якщо масло зроблене з молочних вершків, то його жирність має бути 82,5% і вище. Коли жінки вживають рослинні маргарини постійно, тоді вони отримують целюліт - жир іншої якості. Жир виходить з води і енергії. Води для цього в організмі досить і енергії теж. Ми з'їдаємо достатню кількість їжі, а інколи і більше. Організм отримує 1000 ккал і 1 л води, витрачаючи при цьому лише 500 ккал, останні 500 відкладаються в жир. І так день за днем, ці накопичення підсумовуються.
Якщо не владнує такий стан речей, то можна діяти по двох напрямах:
- не є калорії;
- витрачати енергії якомога більше.
У кожної людини може бути багато причин для зайвої ваги, жінки зазвичай пов'язують з переїданням, але причин більше.
Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/publ
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (31.01.2010) | Автор: Коралловый Клуб
Переглядів: 1856 | Теги: Ендокринна система, зайва вага | Рейтинг: 0.0/0