Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Дослідження причин захворювання онкологією
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИЧИН ЗАХВОРЮВАННЯ ОНКОЛОГІЄЮ
1. Екологія. 100% ВПЛИВ. Кожне екологічне очищення віддалятиме від онкологічної патології того або іншого органу.
Лімфоочистка.
2. Їда. Прибрати всі канцерогенні добавки з позначенням «Е» у складі продуктів. Продукти з такими добавками прибрати зі свого столу.
3. Вода. Напої з сахарозаменителями, гіркота, стабілізатори, консерванти - консервують і бальзамують живі клітини нашого організму, у тому числі і лейкоцити. Лейкоцити перестають рухатися і відстежувати.
4. Психологія. Безпосередньо стреси не впливають. Впливає при перевантаженні нервової системи, зниження імунітету: депресії, образи, розчарування, нестабільні стосунки з партнером.
5. Травми. Удари перероджуються в злоякісні пухлини. Порушується живлення, утворюється синяк, лейкоцити не можуть контролювати цю зону. Там розвиваються ракові клітки, і ніхто з ними не бореться, не розщеплює. Доступ ферментів утруднений. У ділянках утруднених для доступу може утворитися ракова клітка.
6. Спадковість - виявлений спадковий ген раки.
7. Медицина. Наука просувається вперед, і через 5-7 років лікуватимуть рак.
8. АБВГД - впливає на забруднення, закисляння організму, створює умови, в яких розвивається безконтрольно ракова клітка.
9. Рух - впливає як стимулятор руху очищення через лімфу.
Виявлений генетиками ген раки молочної залози може привести до раку при збігу різних умов. Наука при нових дослідженнях в медицині через декілька років лікуватиме рак будь-якої локалізації. У Петербурзі інститут Петрова дає 98% розсмоктувань пухлини своїми стволовими клітинами. У найближчих 10 років буде інформаційний прорив в медицині, на жаль, в цей час буде глобальна екологічна криза. За бажання прожити подовше після цих критичних років потрібно відстежувати дві речі: екологію свого міста і живлення.
Харчові добавки це корекція живлення. Якщо людина харчується генномодифицированными продуктами і використовує харчові добавки, це буде мінус на плюс. Ввели мінус, додали плюс - нічого не сталося. А якщо вибирати дорогу - менше, але краще, плюс корекція харчовими добавками це явне поліпшення, тому що в результаті дають два плюси.
Якщо ікра це дорого, то заміните її на 2 капсули Омега 3/60, не хочете сою - беріть противити. Ваша справа розрахувати раціон за вартістю і зробити його максимально натуральним. Якщо екологію довкола себе не змінити, то екологічне очищення це кращий вихід. Ендоекологічне очищення на хороших сорбентах - звільнення від зіпсованої природи. Звільнення організму від дрібних токсинів, радіоактивності.
Захворіли грипом - 3-х денна лимфоочистка з шести етапів. Можна випити ці вітаміни без сорбентів, ефективність буде в 10 разів нижче. На наше життя велика дія надає людський чинник: знати, що робити і робити, що знаєш - велика різниця. Навчитися резонувати з продуктами харчування, значить, уміти визначати що свіжіше, або не свіжіше, що придатно для їди, що немає, який продукт натуральний, якої немає.
Ракова клітка - це нехвора клітка, це ілюзія. Ця клітка здоровіше здорових. У раковій клітці є одна особливість - у неї стерта інформація, що вона повинна робити і ким працювати, але при цьому збережена інформація, що вона повинна ділитися. На ДНК кожна клітка знає, що і коли їй треба робити, в цьому вся різниця.
Все, що токсично, для клітки, може викликати рак: вірус, бактерії, радіонукліди, опромінення, тобто все, що володіє канцерогенною дією. Все що проникає в клітку, руйнує спіраль ДНК і ця клітка перестає виконувати свою функцію. Наприклад, клітка печінки починає дуплицироваться і передає, що вона повинна працювати над очищенням. Утворюється група кліток, які їдять, розмножуються, паскудять в міжклітинній рідині і при цьому не працюють. Якщо таких кліток 5, то не страшно. Три мільярди кліток працюють і чистять кров від хімічних речовин, але якщо їх ставати 200-300 і більш, то організм вмирає від того, що ракові клітки живуть в печінці і не працюють. Не виконують важливу і необхідну роботу для організму. Не сама пухлина страшна, а страшна втрачена функція, тому що перестає чиститися кров, перестає рухатися рука нога і так далі
Рак легенів небезпечний кровотечею, рветься судина і людина гине від кровотечі. Ракові клітки при розвитку і діленні починають видавати інший сигнал і якщо є доступ ферментів, лейкоцитів, лімфоцитів, то вони здатні цю ракову клітку розчинити, убити. Якщо десь в організмі, наприклад, в кишечнику, з'явилася така клітка, починає розвиватися пухлина, при очищенні організму потрібно звільнити кишечник, зняти фібрин таким, що асимілює, наситити його зеленкою, яка не гниє, не бродить, не псується і дві ложки коктейля фитоэнергия. Чим сухіше продукт, тим менше в нім бактерій, слиз і всяка гидота, як в двох сковорідках смаженої картоплі. Сухі продукти не вирують, не псуються, не гниють. Пігулка спирулины покладена у воду гнити не буде.
Сухі продукти і трав'яні суміші мають хороші чистячі властивості. Потрібно старатися є те, що не дає слизу не гнитимуть, не бродитимуть. Капуста слизу не дає, капуста брокколі - щонайпотужніший протираковий засіб. Кабачки, баклажани, картопля з маслом дає слиз, а це організму не потрібно, вивід - це не потрібне. Якщо в раціоні 50% сирої овочевої їжі, добре промитої, з соком лимона, з маслом - завжди буде нормальне слущивание епідермісу в кишечнику, якщо буде клітковина, проблеми з ЖКТ підуть, вирішаться самі. Відсутність клітковини і висівок веде до захворювання раком товстої кишки. Кал має бути в певній консистенції, не дуже жирний, не дуже смердючий, не дуже слизистий. У пристойної людини має бути пристойний кал. Якщо це не так, значить, він їсть щось не те.
Що може змусити клітку ділитися? Ракову клітку все! Починаючи від випромінювання, закінчуючи сигаретами. Що може змусити організм убити цю клітку? Лише ферменти і імунітет - нічого більшого. Коли намагаються хімією впливати на ракову клітку, то довкола утворюються мільйони трупів здорових кліток. При цьому невідомо, чи дістануть ракову клітку. Це ілюзія, вона життєстійка. Зазвичай лікують по наступному сценарію: опромінили, відрізували, зробили хіміотерапію, а відновити забули.
Препарати дозволяють відновлювати життєдіяльність людини після хіміотерапії, опромінення. Чим годувати хворого і здорового для профілактики.
Група протионкологічних препаратів, безпечних, має бути присутньою в раціоні. Антіоксидантноє живлення для боротьби з вільними радикалами. Вільні радикали приголомшують клітки, клітинні мембрани. Якщо мембрана пошкоджена, в клітку проникають віруси, бактерії і все інше. Якщо мембрана цела - ніхто не проникне. Всі речовини, здатні віддати енергію на відновлення мембрани кліток, називають антиоксидантами.
Цинк - мінерал антиоксидант.
Селен - відповідає за протипухлинний захист. Є фермент, який припиняє перехресне окислення ліпідів. Мембрани дають перекис водню при окисленні. Припинити це можуть лише антиоксидантные форми.
Є фермент, який відстежує, він називається глутонин перексидазы глутамінова кислота, сполучена з селеном. Якщо в організмі є селен, йде контроль за раковими клітками, немає селену -нет контролю.
Для профілактики, або якщо у кого є фибромиома, мастопатия, поліпи і подібне, селен повинен вживатися регулярно. Рідкий селен вживати не можна - він хімічний, не працює.
Протягом 10 років в Китаї давали людям по 1 таблицю. і понизили онкологічні захворювання на 50%. Після цього деякі країни стали проводити. масову селенизацию населення.
Селен присутній в природних продуктах (див. в азбуці). Чита зробила селенову кислоту - це хімічний селен, солі селену, не факт, що їй можна приймати багато і довго. Селен має бути органічним, здобутий з дріжджів або з паростків пшениці. Наш селен, сполучений в хелатную форму з білками, абсолютно безпечний, один з кращих в світі. Селен живильно має бути в пігулках, профілактична доза 2 таблиці. у день. Селен засвоюється з грибів, білки, на жаль, проносяться мимо. Гриби дуже сильно садять печінку. Грибний білок блокує наші ферменти, білки не розщеплюються і не засвоюються. Ми смажимо їх, варимо, паримо аби розірвати зв'язки в їх білках, грибних, на жаль, все марно. Смак і запах хороші, але узяти з них нічого неможливо, тому їх мало не з'їси. Є можна досить багато і не отримати насичення.
Спіруліна - не лікування, а живлення. Амінокислоти, вітаміни, мінерали.
Вітамін Е - названий протираковим, оскільки вироблено багато досліджень (анотація в азбуці).
Колоїдне золото - збуджує протиракові ферменти.
Колоїдне срібло - блокує дихальні ланцюги вірусів, бактерій, грибків. Віруси викликають розмноження ракових кліток. Папілломовірус на поверхні шкіри не небезпечний, шкіра захищена. Цей сильний канцероген при попаданні на слизову оболонку в гортань або в піхві починає швидку молекулизацию. Якщо є папіломи на слизових оболонках, клітках матки, гортані їх потрібно припікати, видаляти і робити противірусну терапію. Бородавки, папилломовирус добре забираються настойкою №7 і колоїдним сріблом. А родимки це пигментнозащищенные речі, пов'язані з роботою печінки. Родимки і бородавки - кладовища мертвих вірусів, іншими словами - сховище. Старечі негусы - папилловирусы, потрібно чистити печінку.
Протівіті - незамінні амінокислоти.
Хлородофілус - антиоксидант.
Люцерна - володіє протипухлинною дією. Соком люцерни лікують різні форми і види пухлин. Свіжим соком.
Спирт - в малих дозах антиоксидант.
Коензим Q10 - кофермет, запускає в роботу вітаміни. Вироблений з маткового молочка. У опромінених хворих прийом Q10 підсилює ефект лікування в 2 рази при зменшенні опромінення удвічі, тобто дає можливість удвічі понизити дозу опромінення.
Лікарі дискутують - або пухлину вбивати, а потім людину підтримувати, невідомо, хто швидше помре: пухлина або здорові клітки.
Тому аби не нашкодити, краще йти шляхом профілактики.
Коралова вода - багатобічна позитивна дія.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (31.01.2010) | Автор: Коралловый Клуб
Переглядів: 2693 | Теги: Дослідження причин захворювання онк, Можливі причини і передумови онколо | Рейтинг: 4.0/1