Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой

Цукровий діабет
Клетке потрібна енергія. Молекули цукру, які надходять, повинні бути доставлені прямо в клітку. У клітці вони підлягають розщепленню. З них формується АТФ. Транспортної машиною служить гормон інсуліну для доставки цукру. У хвості підшлункової залози є осередки, які виробляють ці машинки - гормон інсулін. Якщо у людини якесь захворювання, або спадковість, то виникає пошкодження саме цих хвостових острівців. Це може бути щеплення, вірус, будь-яке дитяче інфекційне захворювання: кір, краснуха, вітрянка це може бути опромінення, чи все те, що впливало на клітину. Живе клітина в хвості підшлункової залози своїм життям. Завелися паразити, отруїли цю клітку, перестає вироблятися інсулін. Причин може бути безліч: від удару по животі, від неправильно зробленого щеплення і т.д. Ніхто точно не знає, від чого розвивається діабет. Він може розвиватися від усього і може передаватися в спадщину.

Як тільки перестане вироблятися гормон інсулін, цукор не доставляється до клітини. Він залишається бовтатися в крові. Молекули цукру дуже важкі. Вони починають перекривати еритроцитів входи і виходи в дрібних судинах, тому розвивається діабетична стопа, гангрена, трофічні виразки. У діабетиків, найболючіші місця це ноги й очі. Важкий цукор механічним шляхом осідає в ногах. Судини очей настільки дрібні, що коли цукор потрапляє з кров'ю в око, він виглядає, як айсберг, поруч з еритроцитами, перекриває дрібні судини на сітківці ока. Тому у діабетиків основна проблема - це допомога. Якщо почали доставляти інсулін один раз, то доведеться доставляти все життя. Для цього користуються свинячим інсуліном. 1,5 мільярда свиней вбивали на рік для видобутку інсуліну. Штучний інсулін не працює. У свинячий інсуліні забирається одна амінокислота, яка висить на інсуліні. Виходить інсулін придатний для нас, але він викликає алергію (все одно це свинячий білок, гормон).
Що робить організм? Він прагне розчинити, розріджуючи цей цукор в крові. Тому перша ознака - спрага. Людина починає багато пити, на жаль, він починає пити не те, що потрібно. Він п'є чай, компот, мінералку - цього робити не можна! Він повинен виключити всі рідини і пити тільки воду. Треба пити коралову або гідроселевую воду, вона володіє відмінною поглинанням, приголомшливою розчинністю за рахунок структури, негативного заряду низького поверхневого натягу. При чому діабетики кажуть, що цієї води багато випити не можуть. Той води можна випити 3 літра, а цієї 1 літр. Правильно. Та вода не засвоюється, і він змушений пити 3 літри, вона проходить транзитом і садить нирки. А ця вода засвоюється, і її багато не вип'єш. Вода - не чай. Тільки на коралової воді людина може відрегулювати водний баланс і нічим більше. Якщо діабетиків хоче полегшити свій стан, він не має випивати ні грама інших рідин, навіть мінералки. Якщо він хоче чаю, то пити його без цукру, без меду, без усього. Значить, йому хочеться енергії, йому весь час хочеться цукру, тому що клітини голодують. У мозку розвивається колосальна жадоба цукру. У крові повно. А в клітинах немає. У мозок постійно надходить сигнал, дай солодкого, дай енергію! Тому, в принципі, енергію солодкого вуглеводу діабетиків може замінити на енергію жирного, наприклад, рослинної олії, вершкового масла, все це більше енергетичні продукти. Або на жир печінки акули, або на Омегу 3 / 60, або на лецітіновую капсулу. Це енергетичні капсули. Регулювати цукор в крові не можуть навіть ендокринологи, так все непередбачувано. Важливо зрозуміти, якщо в крові підвищений вміст цукру, нічим крім води його не розбавити. Якщо в стакані, як в посудині солодкий чай, то ніяким інсуліну не рознести його і не знищити. Додати туди склянку води і чай буде несолодкий. Вода - це те, що потрібно діабетикові, чим краще вода, тим краще він буде себе почувати.
Друге, що потрібно діабетикові - це енергія мембрани клітини, а це наші жирні препарати.
Третє - це речовини, що нагадують цукор за структурою, це солодка в 50 разів солодше цукру і трава стевія, яка входить в коктейль «фітоенергія». Вона продається в аптеках і коштує недорого. І те, і інше може замінити цукор і відновити енергетичний баланс.
В абетці кругової каталог продуктів та ендокринна система знаходиться на 8 місці. Переважне дію препаратів на восьму Систему. Потім дивимося дії цих препаратів персонально на цю систему по черзі. Наприклад, активін, перша засіб, який можна призначити. Алоеманнан нічого конкретного. Спіруліна загальнозміцнюючу. Містить ферменти для засвоєння м'яса, потрібні гормони для покращення обміну, артишок чистить печінку, нирки і т.д. по каталогу все, що може допомогти.
Коли підбирається конкретна схема, кожному буде своє. Дитині - солодка, дорослому - коктейль фітоенергія. Дитина коктейль пити не буде, для нього це маловкусно - це зелень. Заодно треба дивитися які ще системи відновить цей препарат. Для вирішення проблеми кожного конкретного клієнта - шукати відповіді в абетці. Відкрити і разом подивитися,
Діабетикам не можна голодувати, особливо при інсулінозалежному типі діабету. У цьому випадку Коло-Вада може бути протипоказана як загальна очищення. У такому випадку її можна замінити протипаразитарними програмами і лімфоочісткой (настоянки № 1. № 2).
Клітинам не вистачає енергії, вони ганяють людини за цукром, вони благають: «з'їж цукор», нервова система благає: «з'їж цукор». Людина з'їдає його, але цукор у клітини не потрапляє. Нервова система просить ще: «з'їж цукор!» Вона нічого не отримала. Людина з'їдає ще, тоді вона каже: «ну ти і наївся!», І падає в непритомність.
Діабет - захворювання не фізичного плану, більш складного плану. Синтез глікогену йде в печінці, і в печінці весь час не вистачає цукру. Печінка посилає сигнал у мозок і регулює цукровий обмін. Якщо у людини лямблії, опісторхі і глисти, у нього буде цукровий діабет, тому що між печінкою і підшлункової залозою порушуються всі зв'язки. Вони можуть працювати тільки в парі. Практично всі наші продукти корисні при цукровому діабеті. Якщо у діабетика забитий кишечник, йому стає ще гірше. Діабет - це інший спосіб життя, треба все правильно і акуратно робити, правильно і натурально харчуватися, якщо є кубики «Галина Бланка» від них потрібно позбутися, вони викликають діабет, краще чайна ложка натуральної сметани, ікри. Харчування повинно бути підібрано правильно, і його не повинно бути багато.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Школа Здоров'я - Академіка О. А. Бутакововой | Додав: zdorove (23.01.2010) | Автор: coralclub
Переглядів: 2212 | Теги: Цукровий діабет | Рейтинг: 1.0/1