Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Противірусна програма
Якщо ми хочемо, щоб віруси не впливали на наше здоров'я, необхідно перш за все зміцнювати імунітет. Це єдиний надійний захист організму. Неможливо знищити всіх вірусів. Навіть якщо це і вдається, то можливість заразитися знову абсолютно реальна, адже віруси практично всюдисущі.
Тому, вирішуючи дану задачу, необхідно:
1. Зміцнювати і підтримувати імунітет.
2. Створювати вірусам умови, несприятливі для розмноження, в першу чергу - лужним організм. Необхідно застосовувати кораловий кальцій в інтенсивному режимі 1 фільтрпакет на склянку гарячої води 2 рази на день у поєднанні з "звичайним питним режимом" - 1 ф / пакет на 1,5 л води.
3. У разі агресії вірусів надавати безпечне для організму людини і згубні для них вплив.

Ехінацея - надає стимулюючу дію на імунітет за рахунок посилення утворення лейкоцитів (захисних клітин крові), збільшує їх активність, рухливість. Діє подібно білку інтерферону, пригнічуючи розмноження вірусів. Сприяє активізації роботи лімфатичної системи, яка відповідає в організмі за детоксикацію. Ехінацея - природний замінник антибіотика. Застосування: по 1 - 2 капсули 2 рази на день.

ФЕРСТФУД (молозиво)-джерело амінокислот, вітамінів, ферментів, мінералів, імуноглобулінів та ін біологічно активних речовин. Молозиво володіє точною противірусну активність. Ефективно підвищує імунітет за рахунок імуноглобулінів з широким спектром специфічних антитіл проти вірусів. Основне захисну дію імунних факторів молозива проявляється всередині шлунку, на стінках кишечника і в бронхах. Входить до складу препарату вітамін А оптимізує роботу тимуса, контролює функції імунної системи шляхом регуляції синтезу лімфоцитів і вироблення антитіл. Застосування: по 1 капсулі 3 рази на день протягом місяця.

МІКРОГІДРІН - самий потужний антиоксидант, відомий в даний час. Він має виражену противірусну активність. Зі збільшенням вільних радикалів пов'язують розвиток більше 80 видів захворювань. Препарат структурує воду й рідини організму, підвищуючи гідратацію тканин - це важливо для покращення імунного захисту. Він створює в організмі людини несприятливі умови для розмноження вірусів, одночасно значно у вишает функцію імунної системи. Застосування: по 1 капсулі на день. Розводити в теплій воді. Дозу можна збільшити до 3 капсул на день.

ФІКОТЕН - потужний антиоксидантний комплекс, що включає бета-каротин і 16 каротиноїдів, які є синергістами. Додаткове включення вітаміну Е, селену і мікрокластеров Фланаганов підсилює його відновлює здатність і корисні властивості в цілому. Фікотен сприяє поліпшенню загального стану здоров'я, зміцненню імунітету, має противірусну і антибактеріальну активність, сприяє відновленню зренія.Прімененіе: починаючи з 1 капсули на день під час їжі, поступово підвищуючи дозу до 4-х капсул на день.

Екста-СІ унікальне джерело особливою, повністю засвоюваній форми вітаміну С та інших поживних речовин. Вітамін С стимулює утворення лімфоцитів - найважливіших імунних клітин, що забезпечують опірність організму людини до вірусів і бактерій. Він також потрібен для захисту клітинних мембран і повноцінної роботи гранулоцитів. При вірусної інфекції вже через кілька годин можна помітити падіння концентрації вітаміну С в лейкоцитах. Вони по требляют вітамін С для того, щоб знищити віруси. Застосування: по 2 таблетки 2 рази на день під час їжі.

КОРА Мурашиний ДЕРЕВА - давнє випробуваний засіб, що має противірусну активність. Вона зумовлена здатністю пригнічувати ферментативні процеси, без яких не може відбуватися розмноження вірусів. Мурашині дерево - сильне знеболюючі засіб, імуностимулятор, має тонізуючі та антиоксидантні властивості. Застосування: 1 капсула 3 рази на день, від 10 до 20 днів.

Сільвер-МАКС - потужне противірусний засіб. Являє собою суміш надмалих частинок срібла, що знаходяться в зваженому стані в демінералізованої воді. Препарат не має смаку, не токсичний. Універсальний антибіотик широкого спектру дії. Іони срібла гнітять специфічний фермент, який бере участь у процесах життєдіяльності вірусів. Застосування: 1 / 2 чайної ложки 2-4 рази на день. При загостреннях дозу можна збільшувати до 1 чайної ложки 4 рази на день.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1609 | Теги: Противірусна програма | Рейтинг: 0.0/0