Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Програма відновлення чоловічої гідності
Чи варто говорити про те, яке важливе значення має для чоловіків його «чоловіче здоров'я»? А ось про те, як зберегти і захистити його, що робити для того, щоб чоловік завжди і як можна довше відчував себе таким, варто не просто говорити, а робити регулярні профілактичні заходи для забезпечення повноцінним харчуванням клітинним репродуктивної системи і організму в цілому. Вдаватися до Віагрі як до сурогат чоловічої активності, сумно відомої своїми руйнівними наслідками, зовсім не потрібно тим, хто з повагою ставиться до себе і замолоду піклується про своє здоров'я Синтетична їжа, консерванти блокують роботу ендокринної системи з одного боку і викликають дефіцит цінних мінеральних речовин - з іншого, що призводить до «чоловічий» проблеми вже в молодому віці. Усвідомлений відмова від штучної їжі, регулярне вживання біологічно активних компонентів для чоловічого здоров'я попереджають; багато чоловічі недуги, такі, як: безпліддя, простатит, імпотенція. І, в першу чергу, це цинк - необхідний мінерал для справжніх мачо. Цей мікроелемент бере безпосередню участь, як у виробництві «продовжувачів роду», так і в синтезі тестостерону. Тому на початковому періоді «перехідного віку» хлопчикам потрібна підвищена кількість цинку. У чоловіків недолік цього елемента проявляється у вигляді безпліддя. Фолієва кислота також важлива для здоров'я. Голландські дослідники довели, що прийом фолієвої кислоти разом з цинком на 74% підвищує показники гормональної продуктивності чоловіків. 
Важливою умовою відновлення сечостатевої функції є застосування безпечних натуральних антибактеріальних засобів, таких, як Кора мурашиного дерева, яка дозволяє зняти запальні явища в тканинах передміхурової залози. 
Ще один секрет чоловічого здоров'я - Набір трав № 11. Цей засіб використовується для профілактики захворювань сечовивідних шляхів і передміхурової залози. Рослинні компоненти ялівцю, кайенского перцю, кореня алтея і імбиру покращують мікроциркуляцію, знижують застійні явища в області малого тазу, надають антимікробну і антибактеріальну дію.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (14.10.2009)
Переглядів: 1053 | Теги: відновлення чоловічої гідності, Набір трав № 11 | Рейтинг: 0.0/0