Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Поліпшення води - яку ми вживаємо
Аlka-Mine, кораловий кальцій

Серед всіх речовин, що є на Землі, вода, завдяки своєрідності своїх фізичних і хімічних властивостей, займає виключне становище в природі і відіграє особливу роль в житті людини.

В організмі дорослої людини міститься близько 70% води і всі біологічні процеси зводяться до біохімічних реакцій у водному розчині - обміну речовин в організмі. Тому від того, яку воду п'є людина, без жодного перебільшення, безпосередньо залежить його здоров'я і навіть саме життя.

Для того, щоб всі біохімічні процеси в організмі людини протікали в оптимальному режимі, вода повинна мати ряд якостей, які визначаються такими показниками:

Показники води:
1. Чистота води - наявність у ній домішок, бактерій, солей важких металів, хлору і т.д.
2. Кислотно-лужна рівновага води (pH). Всі середовища організму людини (кров, лімфа, слина, міжклітинна рідина, спинномозкова рідина тощо) мають слаболужну реакцію. При зрушення їх у кислу сторону, змінюються біохімічні процеси, організм закісляется, що веде до розвитку хвороб. Тому вода, яку вживає людина, повинна бути нейтральна, а краще слаболужна. Це дозволить краще зберігати кислотно-лужну рівновагу рідин організму і перешкоджати розвитку хвороботворних процесів.
3. Окислювально-відновлювальний потенціал (ОВП) води. Вода може бути окислювачем, тобто сприяти процесу старіння, або відновлювачем, тобто перешкоджати цьому процесу. ОВП вимірюється в мілівольтах, і може мати як позитивний (окислення), так і негативний заряд (відновлення).
4. Поверхневий натяг - це ступінь зчеплення молекул води один з одним. Одиницею виміру є дін/см2. Водопровідна вода має поверхневий натяг близько 73 дін/см2, а внутрішньо-і позаклітинна рідини організму людини - 43 дін/см2. Чим менше поверхневий натяг води, тим краще вона засвоюється.
5. Структура води. Вода є рідкий кристал. Молекули води орієнтуються в просторі і мають певну структуру. Вся вода в організмі структурована, чого не можна сказати про водопровідної і бутильованої води.
6. Мінералізація води. Наявність у воді макро-і мікроелементів необхідно для здоров'я, тому що вживається вода повинна бути слабомінералізованої.
7. Інформаційна пам'ять води - на сьогоднішній день научнообоснованним є той факт, що вода сприймає і запам'ятовує будь-який вплив, запам'ятовує все, що відбувається в навколишньому просторі. Воді досить стикнуться з речовиною, щоб дізнатися про його властивості і зберегти цю інформацію в своїй пам'яті.
Яким же чином поліпшити ці показники води?

На Землі існує лише кілька районів, де люди відрізняються завидною довголіттям. Одним з таких районів є острова Окінава і Токуношіма. Вченими було доведено, що високі показники довголіття і здоров'я, властиві населенню цих островів, залежать від якості питної води. Вона багата на макро-та мікроелементи і має ряд властивостей, які сприятливо впливають на організм людини.

Так як острови знаходяться на коралових атолах, то питна вода фільтрується коралами і насичується іонами кальцію. Саме карбонат кальцію, який міститься у питній воді, сприяє нейтралізації надмірної кислотності організму, яка є результатом вживання кислотоутворюючих продуктів.

З 2500 видів коралів, тільки білі корали типу Санго є корисними для людини, а їх структура і хімічний склад практично ідентичні людської кістки, що дозволяє широко використовувати їх при протезуванні. В даний час йде промислова розробка коралів Санго навколо острова Окінава. Кінцевий продукт називається коралова вода ALKA-MINE, ексклюзивне право на розповсюдження якої має компанія Coral Club International.

Подрібнені корали Санго, які опускаються в воду для отримання коралової води ALKA-MINE, нерозчинні у воді, але при взаємодії з нею здатні змінювати її фізико-хімічні властивості:
1. Корал Санго є досить потужним природним сорбентом. При змішуванні з водою він активно поглинає сполуки хлору, стають нейтральними шкідливі домішки і солі важких металів.
2. Корали Санго змінюють кислотно-лужну рівновагу в бік ощелачіванія. Тому рН коралової води ALKA-MINE є слабколужних.
3. Окислювально-відновлювальний потенціал коралової води ALKA-MINE зміщується у бік негативних показників. Така вода сприяє відновленню і поліпшенню загального стану організму.
4. Корали Санго знижують поверхневий натяг води. Тому коралова вода ALKA-MINE є біологічно доступна, «рідкої», легкозасвоюваній. Ця властивість дозволяє клітинам організму без додаткових витрат засвоювати воду для поповнення позаклітинного і внутрішньоклітинного резерву.
5. Корали Санго відновлюють рідкокристалічну структуру води. При замерзанні коралова вода ALKA-MINE утворює ідеальну структуру сніжинки, що свідчить про впорядкованості молекул води. А так як вся вода в живих організмах структурована, то це властивість коралової води ALKA-MINE особливо цінно для збереження здоров'я.
6. Унікальні властивості ALKA-MINE дозволяють стерти негативну пам'ять води і наповнити її енергією океану.
7. Містяться в коралах Санго життєвоважливі мінерали насичують ними воду в кількості, адекватному складу тканин організму людини. Вміст кальцію в легкодоступній, біологічно засвоєній формі особливо корисно для організму, тому що кальцій виконує в організмі людини дуже багато важливих функцій: лужним організм, забезпечує нормальну згортання крові, впливає на регуляцію процесів росту і діяльності клітин всіх видів тканин, бере участь в обміні речовин, має протизапальну і протиалергічну дію, є будівельним матеріалом.
При додаванні коралів Санго у воду, вона стає чистої, структурованої, лужний і мінералізованої. Ця вода легко засвоюється, несе клітинам іони кальцію, кремнію, калію, водень, кисень і інші необхідні організму мікроелементи.

Щоденне вживання такої води сприяє:
• досягнення оптимального значення рН крові;
• зниження ризику захворювання серцево-судинної системи та органів травлення;
• насичення крові киснем;
• нормалізації рівня цукру в крові та артеріального тиску;
• нормалізації роботи нирок, травної системи і печінки;
• профілактики артритів, підвищенню еластичності м'язів та суглобів, відновленню нормальної структури кісткової і хрящової тканин організму.
Продукт сертифікований на території України, країн СНД та Європи.


Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1885 | Теги: Поліпшення води | Рейтинг: 5.0/1