Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Початок відновлення чоловічого здоров'я
Для початку за допомогою «важкої артилерії» очисної програми «Коло-Вада» всього за 14 днів «безперервних атак» можна позбутися від наслідків «ворожого наступу» - шлаків, отрут і токсинів. Влаштуйте «монополію» на стратегічне біологічно активне живлення, геть-чисто позбувшись «суперників» - гельмінтів. Тримайте "оборону» 2-3 рази на рік. І кожен день «заправляйтеся» тільки найкращим якісним «паливом» - водою Корал-Майн. Вживайте по 2-3 літри води щодня. Така «оборона» витримає близько 150 «атак» хвороб, оскільки містить дуже важливий елемент - кальцій в легко засвоюваній формі. Дотримання цієї стратегії і тактики забезпечить надійний «тил» здоров'ю.
«Щоб не пив, не курив ...» - співає група «Дівчата» про своє «лицаря на білому коні». На жаль, багато чоловіків реагують на стрес як раз навпаки. Досвід показує, що така антистресова програма до добра і здоров'я явно не доводить. У Коралового Клубу є відмінна, а головне, здорова альтернатива! У стресовій ситуації дуже важливо зберігати холоднокровність, а проблему переводити в задачу. Часто негативні емоції викликають збудження нервової системи і не дають можливості тверезо оцінити ситуацію. У цьому відмінно допомагає Колоїдне Золото (Голден Макс). Воно знижує нервове напруження, відновлює емоційний баланс і внутрішню гармонію, а також нормальну розумову діяльність. «Побічний ефект» колоїдного золота - поліпшення регенерації клітин, збереження молодості та здоров'я.
Дуже важливо приймати продукт Лецитин ( «розумна їжа»). Лецитин - головне що становить речовина нейромедіаторів, що відповідають за передачу імпульсів. Якщо додатково приймати Лецитин, то збільшується швидкість мислення, інформація запам'ятовується в три рази швидше, концентрується увага, активізується робота мозку. Лецитин - це ще й надійна профілактика радикуліту. В ізолюючих і захисних тканинах, які оточують нервові волокна, зміст лецитину доходить до 60%. Тому його нестача призводить до порушення роботи нервової системи. Ще однією «їжею для мозку» є рослина Готу кола. Інакше її називають «травою пам'яті». Доведено, що Готу кола робить дивне дію на функції кори головного мозку, яка відповідає за свідомість, сприйняття, пам'ять, розумові здібності та інтелект. Результати досліджень дії Готу коли підтверджують поліпшення загальних здібностей, концентрації уваги, підвищення ступеня зосередженості.
Застосування Голу коли зменшує прояв симптомів депресії, діє заспокійливо при тривожних станах, застосовується при порушеннях сну.
Якщо ви довго не можете заснути і погано спите, скористайтеся мелатоніну. Цей гормон сну забезпечить вам нічний відпочинок, дозволить відновити сили і як «побічного ефекту» допоможе зміцнити імунітет. В результаті - усмішка, бадьорість духу і «живий» розум зроблять вас чарівними і привабливими!
 
В Університеті Ліверпуля був проведений експеримент, в результаті якого з'ясувалося, що серце 70-річної бабусі б'ється так само рівно, що й у 18-річної дівчини. Що стосується чоловіків, то їхнє серце до цього віку втрачає до третини клітин, що відповідають за його скорочення. Відповідно, на таку ж величину знижується працездатність цього органу. Тим не менше, сильній половині людства не варто впадати у відчай. На думку вчених, за допомогою спеціального «харчування» можна запобігти раннє виснаження серцевого м'яза. Її потрібно підживлювати на клітинному рівні вітамінами, мінералами і жирними кислотами. 
Механізм накопичення енергії в клітинах серця залежить від наявності в організмі коферменту Q -10. З віком (вже після 30 років) його вироблення знижується. З їжею в кращому випадку ми отримуємо до 10 мг коферменту Q-10 у день. А добова норма - мінімум 30 мг. Тому необхідний його додатковий прийом. Досить однієї капсули коферменту Q -10 на ніч, щоб підтримувати високу енергію не тільки клітин серця, але і всього організму протягом усього дня. Кофермент Q -10 Коралового Клубу якраз містить цю необхідну добову норму (30 мг).
Дуже важливий внутрішньоклітинний елемент - калій. Він легко виводиться з організму при стресі, надмірному споживанні солі, цукру, кави, алкоголю та ін А між тим калій відповідає за силу, ритмічність і нормальну частоту роботи серця. Не забувайте «підгодовувати» його калієм. Високу ефективність глюконату Калію Коралового Клубу оцінили сотні тисяч людей по всьому світу.
Пошкодження мембран клітин міокарда в результаті атаки вільних радикалів - одна з основних причин клітинного старіння. Основу клітинних мембран становлять ненасичені жирні кислоти класу омега. Вживання їх з їжею недостатньо. Тому додатковий прийом комплексу Омега 3 / 60 дозволяє усунути дефіцит незамінних жирів в харчуванні. Омега-3 жирні кислоти зменшують ризик розвитку інсульту та інфаркту, сприяє еластичності клітинних мембран продовжують біологічну юність.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (14.10.2009)
Переглядів: 1011 | Теги: відновлення чоловічого здоров'я | Рейтинг: 0.0/0