Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Мікрогидрін
Мікрогидрін — унікальний продукт. Як згадувалося вищим, це найсильніший антиоксидант зі всіх відомих на сьогоднішній день.
Є декілька місць на землі з так званою «аномальной водой», в яких відмічений особливо високий відсоток довгожителів; одне з них знаходиться в місцевості Хунза в горах Каракорум (Північний Пакистан), інше у Вілкабамбії (Еквадор). Батько сучасної гідродинаміки, румунський дослідник природи, доктор Коанда більше 30 років проводив дослідження з метою відтворення в лабораторії води Хунза. Учені ще більше 30 років проводили експерименти, щоб розшифрувати, а потім і відтворити структуру цієї води. Їм удалося визначити, що мікроелементи входять до складу цієї води у вигляді найдрібніших колоїдних часток, розгледіти які удавалося лише в потужний мікроскоп.
Якщо в стакані води розвести капсулу Мікрогидріна, то вода придбає негативний окислітельно-восстановітельний потенціал (ОВП), рівний -700 мв, аналогічний ОВП води Хунза.
Вживання Мікрогидріна універсально. Він може використовуватися в будь-яких ситуаціях, коли нашому організму потрібна допомога. Стандартне дозування 1-2 капсули в день. Проте в екстрених випадках, що вимагають серйозної допомоги, доза може збільшуватися до 10-12 капсул в день. Такі великі дози прекрасно допомагають у випадках виведення людини з «ломки» (алкогольною і наркотичною), для зняття нарко- алкогольній і тютюновій залежності.
Великі дози, у жодному випадку не будучи допінгом, дозволяють спортсменам виходити на стабільний рівень високих особистих результатів. Мікрогидрін, як і кораловий кальцій, робить кров більш лужної. За рахунок цього збільшується насичення крові киснем. Чоловік помічає підвищення фізичної і розумової працездатності.
Абсолютно унікальні результати отримані при використанні в спортсменов-олімпійцев. По-перше, люди добивалися максимальних для себе результатів, по-друге, вони легше переносили перенавантаження. При біохімічному обстеженні з'ясувалося що в приймаючих Мікрогидрін перед змаганнями молочна кислота не накопичується в тканинах і швидко утилізувався. Особливо важливе те, що Мікрогидрін розріджує кров, а це вельми актуально для людей літнього віку як профілактика інсульту, інфаркту, тромбозів. При дослідженні крові на темнопольном мікроскопі добре видно швидке відновлення нормальної структури кліток крові після прийому Мікрогидріна.


Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/index/katalog_produkciji_cci_i_rbc/0-4
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (28.11.2009) | Автор: coralclub
Переглядів: 1065 | Теги: Мікрогидрін, властивості Мікрогидріна | Рейтинг: 0.0/0