Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Кораловий клуб - програма очищення організму
Програма "COLO - VADA PLUS" - це ефективна програма глибокого очищення організму, яка розрахована на 14 днів і включає в себе три етапи, що знаходяться в повній гармонії з нормальними функціями організму. Ця програма не створює практично жодних незручностей для звичайного повсякденного способу життя.

Програма глибокого очищення організму "COLO - VADA PLUS" - простий, але ефективний спосіб створення здорової внутрішнього середовища в організмі шляхом виведення шлаків з травного тракту, товстого кишечнику і організму в цілому. Вона не є програмою для зниження ваги. Зниження ваги під час програми є наслідком очищення кишечника від калових каменів і очищення організму від токсинів і шлаків і дотримання спеціальною 4-денний дієти.

Програма була розроблена доктором - нутриціології з Канади, травником в шести поколіннях Альбертом Зерром. Він створив натуральну, просту, безпечну систему очищення, на протязі багатьох років апробував її, переконливо довівши її ефективність і безпеку.
Система очистки "Colo-Vada Plus" дуже проста і зручна у використанні. Вона призначена для всіх, хто хоче очистити свій організм у звичній для себе обстановці без застосування апаратів, техніки, стаціонарів і хімічних засобів.

Програма розрахована на 14 днів і включає в себе три етапи, що знаходяться в повній гармонії з нормальними функціями організму:
1. Підготовчий період (7 днів) спрямований на попереднє очищення кишечника від паразитів, найпростіших, на механічну очистку і м'яку детоксикацію з відновленням балансу вітамінів, мінералів і корисних бактерій.
2. Другий етап - чотириденне голодування з прийомом сорбенту на основі білої глини каолін. Ви не будете відчувати почуття голоду, оскільки унікальною особливістю каоліну є його здатність збільшуватися в обсязі, створюючи відчуття ситого шлунка.
3. Третій етап - відновлення та налагодження травних функцій на новому якісному рівні. Корисні бактерії заселяють очищені ворсинки, ферменти відновлюють процес травлення, що особливо важливо на виході з очищення. Вітаміни та мінерали забезпечують організм енергією. Трави мають протизапальну дію, сприяючи нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту. Програма включає 100% натуральні інгредієнти, які добре зарекомендували себе протягом 30 років.
Програма очищення організму на клітинному рівні "Colo-Vada Plus" сприяє зниженню ваги за рахунок очищення кишечника від калових каменів і очищення організму від токсинів і шлаків.

В результаті комплексного очищення:
• Відновлюється робота печінки, нирок, підшлункової залози;
• очищається шкіра;
• Поліпшується серцево-судинна діяльність;
• Знижується вага (від 3 кг і більше);
• освіжається дихання;
• Зменшується алергія;
• Посилюється робота статевих залоз;
• Організм очищається від паразитів і найпростіших (лямблій).
• Відновлюється імунітет;
• Значно зменшуються головні болі;
• Поліпшується функція суглобів;
• Підвищується рівень енергетики;
• Полегшується протягом будь-яких хронічних захворювань.

ВАЖЛИВО! Ефективність очищення значно зросте при вживанні на всіх етапах коралової води ALKA MINE, яка сама по собі є унікальним природним оздоровлюючим фактором. Її отримують при додаванні подрібненого корала Санго в 1,5 л очищеної води. Коралова вода містить близько 70 життєво важливих мінералів, макро-і мікроелементів у легкозасвоюваних формі та оптимальних співвідношеннях. ALKA MINE знижує поверхневий натяг води, забезпечує її безпеку (очищає від хлору і токсичних речовин), лужним і очищає воду. Вода стає біодоступність, легкозасвоюваних.

Переваги програми Colo-Vada Plus перед іншими системами очищення організму
1. У систему включена противо програма. Це дуже важливо, оскільки за наявності у людини паразитів, як великих, так і маленьких - наприклад, гостриків, йому протипоказаний лікувальний голод. Позбавлені їжі паразити викликають сильну інтоксикацію. Більшість людей навіть не підозрюють, що у них є паразити. Два рази на рік кожній людині необхідна профілактична противо очищення. Це позбавить від багатьох проблем. Але так як хімічні противогельминтні засоби дуже токсичні, то їх ні в якому разі не можна рекомендувати до регулярного застосування. До складу Colo-Vada Plus входять тільки натуральні противо засоби, такі як листя чорного горіха, часник, люцерна та ін
2. Такий унікальний лікувально-оздоровчий фактор як короткострокове голодування був відомий у багатьох країнах з глибокої давнини. Переоцінити користь голодування дуже важко. Під час голодування відбувається очищення шлунково-кишкового тракту, крові, лімфи, відновлюється робота всіх систем організму, розсмоктуються пухлини і мертві тканини, відбувається зміцнення імунітету і багато іншого. Але вся суть полягає в тому, що голодувати треба правильно, дотримуючись природні закони і з огляду на фізіологічні потреби організму. На другий-третій день голодування зазвичай відбувається невеликий токсичний викид, який розвивається внаслідок накопичення в організмі продуктів розпаду і гниття. Якщо неправильно проводити процедуру, можна отримати ускладнення. Альберт Зерр врахував цей момент і на етапі голодування включив у програму сорбент каолін (білу глину). Цілющі властивості глини відомі з часів династії китайських імператорів, які, за переказами, знали рецепт молодості і довголіття. Каолін має унікальну властивість розбухаючи, приєднувати до себе (абсорбувати) токсичні речовини, пов'язуючи, міцно утримуючи і виводячи їх з організму. Colo-Vada Plus - перший у світі програма очищення, до складу якої входить сорбент. Це значно знижує ризик розвитку ацидотична криза.
3. Дуже важливою особливістю системи є те, що вона включає до складу ферменти і корисні бактерії. За даними вчених, до 80% людей мають ознаки дисбактеріозу кишечника і порушення ферментативної активності.
4. Ензіматік - натуральний рослинний ферментний препарат, який повністю відновлює роботу ферментів після 4-денного голодування. Комплекс дружніх бактерій - мегаацідофілус - за 14 днів дозволить відновити кількість і якість корисних бактерій в кишечнику.

Програма Colo-Vada Plus використовується десятками тисяч людей, що піклуються про своє здоров'я, і дає приголомшливі результати!Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 4788 | Теги: програма очищення організму | Рейтинг: 2.0/1