Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Комплексна антипаразитарна програма для дорослих
За даними ВООЗ, з 50 мільйонів чоловік, щорічно вмирають у світі, більш ніж 16 мільйонів йде з життя внаслідок інфекційних та паразитарних захворювань. Кишкові гельмінтози за частотою зараження займають третє місце у світі. Гельмінтози викликають алергізації організму, знижують опірність інфекціям, надають токсичну дію на організм. Дуже часто за різними діагнозами, такими, як екзема, псоріаз, бронхіальна астма, захворювання печінки та підшлункової залози, епілепсія, важкі суглобові синдроми, ураження сітківки ока та ін ховаються ті чи інші паразитарні інвазії, які є причиною або однією з причин захворювання. У людині може жити до 150 видів гельмінтів. Виявлення зараження паразитами вкрай складно. Наприклад, виявити собачу аскариду-токсакару можна тільки по ІФА крові або зішкребок зі шкіри. Для виявлення деяких паразитів необхідні спеціальні барвники. З огляду на дуже високий ступінь ризику гельмінтоносітельства, доцільно 2 рази на рік проходити профілактичний курс дегельмінтизації.

Причини паразитарних інфекцій
1. Порушення особистої гігієни.
2. Зниження секреції шлункового соку, що руйнує оболонки яєць глистів.
3. Ослаблення імунітету.
4. Порушення нормального мікробіоценозу кишечника.
5. Неоптимальне харчування.
6. Порушення відтоку жовчі і втрата її бактеріостатично властивостей.
7. Супутня грибкову інфекцію.
8. Порушення активності ферментів.

Складові антипаразитарної програми

1. Необхідно оптимізувати роботу травного тракту: нормалізувати відтік жовчі, відновити перистальтику кишечнику і його корисну мікрофлору, активізувати роботу ферментів, створити умови, несприятливі для розвитку личинкових стадій гельмінтів. Найбільш повно всім цим вимогам відповідає комплексний очищающий препарат ЛАКС МАКС. Застосування: почати з однієї капсули і довести до 4-х капсул на день під час їжі, 21 день.

2. Необхідно застосування безпечних засобів, що мають цілеспрямованим антипаразитарною впливом. Цьому відповідає натуральний препарат ЛИСТЯ ЧОРНОГО ГОРІХА, який забезпечує звільнення організму від паразитів без явищ інтоксикації. У даному випадку виключається ризик токсичного впливу на печінку та нирки антипаразитарними хімічними препаратами, що мають низку побічних ефектів. Застосування: по 2 таблетки 2 рази на день до їжі, 21 день.

3. Пряме антипаразитарні вплив. Засоби, які використовуються в протипаразитарних програмах, повинні бути 100% безпечні і натуральні. Застосовуючи натуральні препарати, можна добитися ефекту звільнення організму від паразитів без явищ інтоксикації. Оптимальним визнано НАБІР ТРАВ № 7 Він включає в себе лист чорного горіха, екстракт часнику, кору касії та ін Набір трав абсолютно безпечний і високоефективний. Застосування: по 2 таблетки додати в 0,5-1 стакан води, приймати 2-3 рази на день до їжі.

4. МУРОВЬІНОЕ ДЕРЕВО - сильний знеболювальний засіб, імуномодулятор, має тонізуючі та антиоксидантні властивості. Антибактеріальна дія кори мурашиного дерева обумовлено лапахолом-він запобігає ріст і розмноження грампозитивних (наприклад, стафілококи та стрептококи) і грамнегативних (наприклад, бруцели) мікроорганізмів. Противірусна активність препарату обумовлена його здатністю пригнічувати ферментативні процеси, без яких не може відбуватися розмноження вірусів. Протигрибкові властивості мурашиного дерева пов'язані з наявністю в ньому ксілодіна, який спільно з лапахолом пригнічує ріст грибків в різних органах і тканинах. Протипаразитарне дія препарату виражається в його здатності пригнічувати розмноження і розвиток внутрішньоклітинних паразитів (наприклад, плазмодія).

5. Для забезпечення оптимальної роботи шлунково-кишкового тракту і закріплення отриманих результатів після проведення етапу дегельмінтизації доцільне призначення ТРАВНОЇ ФОРМУЛИ - унікального збалансованого поєднання ферментів, дружніх бактерій і мікро і макроелементи в амінохелатной формі. Застосування: по 1 капсулі 3 рази на день з водою за 30 хвилин до їжі після застосування першої частини програми
6. Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистої біологічно доступна воде.ALKA - MINE з лужним мінералами. Вона володіє поліпшеними біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією рН), що відповідають потребам клітин організму. Вода має упорядковану структуру атомів, збагачена мінералами і, до того ж, смачна.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1307 | Теги: Комплексна антипаразитарна, для дорослих | Рейтинг: 0.0/0