Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Чоловіче довголіття
Кожному чоловікові хочеться продовжити своє активне чоловіче довголіття. Що може цьому перешкодити? В даний час навантаження, які випробовують чоловіки на роботі, значно посилилися. Надають негативний вплив на здоров'я всього організму в цілому, а на репродуктивну функцію зокрема, такі фактори, як стреси, соціальна депресія, труднощі бізнесу, нестабільність в державі та ін. Для забезпечення репродуктивного здоров'я та активного довголіття чоловіки недостатньо окремих "чудодійних" стимулюючих пігулок, які обіцяють вилікувати все і відразу. Скоріше, необхідно вживати регулярні профілактичні заходи для забезпечення повноцінним харчуванням клітинним репродуктивної системи і організму в цілому.

Причини зниження репродуктивного здоров'я

1. Сама основна причина, як правило, бактерії, грибкова інфекція в передміхурової залозі.
2. Наслідки запальних процесів у передміхурової залозі. Залишкові явища у вигляді рубців, спайок і різних структурних порушень значно порушують роботу "2-го серця" чоловіків.
3. Застійні явища в нирках і сечовому міхурі, пов'язані із запальними процесами, як правило, підтримують загальний рівень інфікованості організму.
4. Неповноцінне харчування, особливо нестача ряду специфічних для чоловічого організму мінералів, сприяє порушенню гормонального фону. Особливо це важливо в зрілому і літньому віці.
5. Зниження імунітету.
6. Нестача води в організмі призводить до передчасного згасання репродуктивної функції.

Механізм відновлення функції

• Важливою умовою відновлення функції є застосування безпечних ефективних натуральних антибактеріальних препаратів, таких, як КОРА Мурашиний ДЕРЕВА, яка дозволяє зняти запальні явища в тканинах передміхурової залози. Застосування: по 1 капсулі 4 рази на день після їжі, протягом 25 днів.

• НАБІР ТРАВ № 11, що має в своєму складі корінь алтея, ягоди ялівцю, корінь імбиру, жовтокорінь і плоди кайенского перцю, сприяє поліпшенню функції сечовиділення, зняття запальних процесів, активізації клітинної захисту нирок і сечовивідної системи. Застосування: по 1 капсулі на день.

• Готу КОЛА підвищує фізичну працездатність організму, укріплює гладку мускулатуру, покращує потенцію, сприяє зняттю застійних явищ в малому тазу. Застосування: по 1 таблетці 2 рази на день, вранці і вдень.

• Одним з найактуальніших мінералів для чоловіків традиційно вважається ЦИНК. Він входить до складу чоловічого гормону тестостерону. Застосування: по 1 таблетці 2 рази на день.

• ДІОЗІН є запатентованим складом, компоненти якого сприяють енергетичного і метаболічного обміну. Діозін - цінний натуральний продукт, що сприяє: підвищенню витривалості; посиленню функцій імунної системи; спалювання жирів і вуглеводів; нейтралізації вільних радикалів, що знижують пошкодження стінок кровоносних судин; відновленню клітин печінки; активізації секреції жовчі печінкою; поліпшенню стану серцево-судинної системи; підвищення розумових здібностей .

• Клітинна антиоксидантна захист дуже важлива для підтримки гормонального фону та захисту від інфекції організму чоловіка. Одним з найкращих натуральних антиоксидантів, що захищають клітину від вільних радикалів, є МІКРОГІДРІН. Застосування: по 1 капсулі 1 раз на день, запиваючи склянкою води.

Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистою, біологічно доступна воді ALKA - MINE з лужним мінералами. Вона володіє поліпшеними біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією рН), що відповідають потребам клітин організму. Вода має упорядковану структуру атомів, збагачена мінералами і, до того ж, смачна.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1093 | Теги: Чоловіче довголіття | Рейтинг: 0.0/0