Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Антистресова програма
В даний час для всіх активних людей у більшості країн актуальним є хронічний виснажливий стрес. Він різко послаблює захисні сили організму, знижує продуктивність роботи, руйнує імунітет. Під його впливом посилюються всі негативні процеси, що протікають в організмі. Людина стає втомленим, агресивною, дратівливою.

Причини синдрому підвищеної втоми
1. Один з різновидів - вільно-радикальний стрес - є причиною підвищеної втоми. Наші клітини щомиті атакують мільйонами вільних радикалів. Цьому сприяють екологічні проблеми, радіація, дія електромагнітних полів, куріння, алкоголь та ін
2. Недостатнє надходження з їжею енергоємних біоносітелей - ненасичених жирних кислот класу Омега і фосфоліпідів - часто є причиною підвищеної стомлюваності, дратівливості, послаблення пам'яті. Оболонка кліток має у складі ці сполуки, а від цілісності мембрани залежить життя та енергетика клітин.
3. Зниження тонусу центральної нервової системи (ЦНС). Постійні стресові ситуації різко послаблюють ЦНС, особливо в умовах алкогольної та нікотинової навантаження.
4. Зневоднення організму різко знижує працездатність центральної нервової системи.

Антистресові механізми

• Антиоксидантна захист клітини від вільних радикалів - найтонший і ефективний механізм підвищення енергетики організму. В даний час розроблений один з найпотужніших і безпечних антиоксидантів, що не має аналогів у світі - МІКРОГІДРІН. Він захищає мембрани клітин (особливо нейтронів) від руйнування, а також сприяє захисту клітин інших життєво важливих органов.Прімененіе: по 1-2 капсули 1 раз на день між їдою. Запивати склянкою води. Можна розчинити капсулу у склянці води. Курс прийому - 1-2 місяці.

• ЛЕЦИТИН відновлює мієлінових оболонку нервових клітин, впливає на швидкість проходження нервових імпульсів по відростках нейронів, що є одним з важливих показників їх повноцінної роботи. Препарат покращує функціонування нервової системи, піднімає життєвий тонус, підвищує розумову працездатність. По 1 капсулі 2 рази на день.

• Необхідно відновлення тонусу центральної нервової системи (ЦНС). За рахунок застосування колоїдних золотих (ГОЛДЕН МАКС) підвищується стійкість ЦНС до стресів, відновлюється внутрішня гармонія, стабілізується стан нервової системи, підвищується імунітет. Застосування: по 1 чайній ложці, 1-2 рази на день, краще натще. Спеціально підібрані компоненти НАБІР ТРАВ № 5 діють як ефективний заспокійливий засіб.

• Фікотен з Нанокластерамі - один з найпотужніших в даний час антиоксидантів що виділяється з морепродуктів (водоростей спіруліни і дуналіелли). Включає B-каротин і комплекс з 16 потужних каротиноїдів і мікроелементів, які діють комплексно і виконують в організмі різні функції, пов'язані з харчуванням. Поєднання фікотена, нанокластеров і вітаміну Е дає потужний антиоксидантний комплекс, що нейтралізує вільні радикали.

• Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистої біологічно доступна воді.
• Ефективність застосування програми підвищується якщо запивати продукти біологічно активної коралової водою ALKA - MINE з лужним мінералами. Вона володіє поліпшеними біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією рН), що відповідають потребам клітин організму. Вода має упорядковану структуру атомів, збагачена мінералами і, до того ж, смачна.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1049 | Теги: Антистресова програма | Рейтинг: 0.0/0