Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Актуальні моменти краси
Індустрія краси розвивається семимильними кроками і з кожним роком на озброєнні у нас з'являються все нові й нові методи:
безліч хімічних пілінгом; лазерне шліфування; мезотерапія; контурна пластика; застосування ботулотоксину; всілякі фізіотерапевтичні методи; хірургічна корекція і т.д.

Але всі перераховані прийоми є не що інше, як тимчасове усунення симптомів старіння. Настав час усвідомити, що справжнього успіху ми можемо домогтися в разі усунення причин старіння, а не тільки згладжуючи його симптоми. Усуваючи причини ми маємо шанс повернути біологічний вік назад, оскільки згідно з Аюрведе - найдавнішу з відомих людству систем збереження здоров'я - людське тіло не є щільним і статичним, таким собі «застиглому статуєю» яке поступово руйнується і існує ізольовано від решти природи тіло знаходиться в постійному обміні з оточуючими його полями енергій у Всесвіті. Але саме чудове те, що в результаті цього безперервного обміну в кожен момент нашого життя відбувається оновлення нашого тіла! - Шкіра оновлюється кожного місяця, клітини печінки оновлюються повільно, але кожні шість тижнів утворять нову печінка, навіть кістки здаються настільки твердими і служать опорою свого тіла повністю оновлюються кожні три місяці.

Чому ж все-таки людство старіє не використовуючи цей унікальний дар Природи? По-перше, тому, що люди не усвідомлюють цей факт і не вірять. По-друге, аж надто багато тих, що оточують нас факторів, які заважають цьому творчому процесу.

Сьогодні я хочу звернути вашу увагу на два основні моменти, які реально допомагають сповільнити процеси старіння, а при систематичному їх застосуванні (тобто коли це стає вже певною мірою філософією життя) реально знижується біологічний вік.
Отже:
Необхідно максимально виключити токсини зі свого життя, звертаючись при цьому до методів та засобів еферентної (очисної) терапії.
Створювати оптимальні умови для функціонування дванадцяти фізіологічних систем організму.

1. Актульність очищення організму

В умовах нашої екологічної обстановки ми щоденно отримуємо малі дози екотоксінов. Вони містяться практично скрізь: у продуктах - стабілізатори, барвники, консерванти, антибіотики. У воді - хлор та його сполуки, солі важких металів. У повітрі - пил, гази, сажа. В овочах - нітрати, нітрити, пестициди. Вдихати пари побутової хімії, і метану, масляної фарби і леноліума. Все це накопичується в організмі роками. А якщо згадати ще радіонукліди, що мають властивості депонуватися в кістках. Постає сумна картина нашого внутрішнього середовища.
Особливою агресивністю відрізняються токсини вільнорадикального типу.
У нормі вільні радикали утворюються в дуже низьких концентраціях. Коли організм виходить з рівноваги концентрація радикалів збільшується, їх агресивна дія на клітинну мембрану призводить до пошкодження структурних білків і хромосом. Виснаження і зрив різних ланок антиоксидантного захисту зумовлює характер і інтенсивність паталогічна процесу. За однією з теорій утворення вільних радикалів лежить в основі старіння клітини !!!!!
На тлі зростання агресивності зовнішніх екологічних факторів механізми пристосування та адаптації людини просто не справляються з такими темпами, в результаті в організмі формуються депо токсинів
Органи і тканини депонування ендотоксинів - міжклітинний простір (інтерстицій), лімфатична система, черевна і плевральна порожнини, порожнину суглобів, жирові накопичення організму (переважно підшкірно-жирова клітковина і жирові відкладення в структурах кишечнику), м'язова система.
Лімфатична система - найбільше місце для депонування токсинів. Це система відтоку відходів метаболізму. У цілому функцію лімфатичної системи можна визначити як забезпечення процесів очищення організму від відходів метаболізму. Провісником його є горезвісний синдром хронічної втоми. І зрозуміло, що в цій ситуації нам нічого іншого не залишається, як виводити всі токсини з організму з такою ж швидкістю, як ми їх поглинаємо. І в цьому нам допоможе в першу чергу еферентної терапії.
Еферентної терапії - це терапія виведення, в її арсенал сьогодні входять різні методи, що відрізняються складністю і ефективністю, механізмом свого терапевтичної дії.
Сьогодні у нас є можливість провести 2 тижневий курс ендоекологічної очищення організму. Програма "COLO - VADA PLUS" - це ефективна програма глибокого очищення організму, яка розрахована на 14 днів і включає в себе три етапи, що знаходяться в повній гармонії з нормальними функціями організму. Ця програма не створює практично жодних незручностей для звичайного повсякденного способу життя.

Програма глибокого очищення організму "COLO - VADA PLUS" - простий, але ефективний спосіб створення здорової внутрішнього середовища в організмі шляхом виведення шлаків з травного тракту, товстого кишечнику і організму в цілому. Вона не є програмою для зниження ваги. Зниження ваги під час програми є наслідком очищення кишечника від калових каменів і очищення організму від токсинів і шлаків і дотримання спеціальною 4-денний дієти
В результаті комплексного очищення:
Відновлюється робота печінки, нирок, підшлункової залози;
Очищається шкіра;
Поліпшується серцево-судинна діяльність;
Знижується вага (від 3 кг і більше);
Освіжається дихання;
Зменшується алергія;
Посилюється робота статевих залоз;
Організм очищається від паразитів і найпростіших (лямблій).
Відновлюється імунітет;
Значно зменшуються головні болі;
Поліпшується функція суглобів;
Підвищується рівень енергетики;
Полегшується протягом будь-яких хронічних захворювань.
Не може бути гармонії та краси в брудному, захаращеному будинку. І тим більше в нашому тілі, яке є храмом для нашої Душі. І косметичний ремонт мало чим допоможе стінах, які руйнуються. Він може лише створити ілюзію оновленого будинку.

2. Оптимальні умови роботи нашого організму

Очистити, усунути причини руйнується гармонії. А потім, підтримуючи чистоту, приступати до творення нового, а в нашому випадку - до створення оптимальних умов для функціонування 12 систем організму. А це вже доля нутриціології. Мета її - заповнити, дати необхідне харчування всім клітинам. Всі системи в природі, в тому числі і біологічні прагнуть знаходиться у стані функціонального спокою чи гармонії. Але обстановка навколишнього середовища не дає такої можливості нашому організму. Він змушений напружувати то функцію захисту, то функцію очищення і т.д
Всі біологічні системи в природі живуть по природному закону доцільності. Суть його полягає в тому, що треба споживати тільки те, що необхідно і в достатній кількості, але не більше. - Ми повинні споживати кількість їжі відповідає нашим енергетичним витратам, при цьому отримувати в достатній кількості десятки життєво важливих мікро-та макроелементів, амінокислот, ненасичених і насичених жирних кислот, вітамінів, фосфоліпідів і багато іншого. Існують мінерали, без яких життя не можлива в принципі. Це йод, цинк, калій, магній та інші. Навіть найменший дефіцит цих мікроелементів призводить до тяжких наслідків для організму.
Отже, мова йде про те, що харчування має бути збалансованим по основних групах життєво важливих речовин. Це досить важко зробити за допомогою звичайного раціону харчування. Але на допомогу нам приходять десятки натуральних препаратів, в яких містяться в необхідних пропорціях всі життєво важливі речовини.
Харчові добавки
До харчових добавок необхідно ставитися як до страхового полісу: підстрахування, але не заміна харчування. Їх щоденна доза повинна бути лише розумним доповненням до добре збалансованому харчуванню. Звичайно ж, їх потрібно застосовувати з метою створення сприятливих умов для відновлення тих систем організму, які цього потребують. Сьогодні я лише зможу звернути вашу увагу на деякі моменти, які вважаю дуже важливими у боротьбі з процесами старіння.

ЩО Ж ТАКЕ - ендоекології людини І ЯК ВОНА пов'язане зі здоров'ям?
Зазвичай під словом екологія ми розуміємо стан навколишнього нас середовища. Ми розрізняємо екологію житла, повітря, води, харчування, праці, міста, території. Маючи на увазі під цим якісні характеристики середовища, певну чистоту, безпеку. Але для життя людини найбільш важливим є чистота самого організму, стан його внутрішніх середовищ, тканин, рідин.
В умовах нашої екологічної обстановки ми щоденно отримуємо малі дози екотоксікантов. Вони містяться практично скрізь: у продуктах - стабілізатори, барвники, консерванти, антибіотики. У воді - хлор та його сполуки, солі важких металів. У повітрі - пил, гази, сажа. В овочах - нітрати, нітрити, пестициди. Вдихати пари побутової хімії, і метану, масляної фарби і леноліума. Все це накопичується в організмі роками. А якщо згадати ще радіонукліди, що мають властивості депонуватися в кістках. Постає сумна картина нашого внутрішнього середовища.
Особливою агресивністю відрізняються токсини вільнорадикального типу.
Ми знаємо, що в Природі добре те, що в міру. Також з вільними радикалами: коли їх в організмі не багато, то вони виконують для нас корисну роботу, будучи нашими друзями.
Вони необхідні для:
процесу клітинного дихання;
біосинтезу колагену - білка утворює волокна сполучних тканин, на частку якого припадає близько третини всіх білків в організмі;
відновлення нервових клітин після порушення або стресу;
для реалізації клітинного імунітету - фагоцитозу.
У нормі вільні радикали утворюються в дуже низьких концентраціях. Коли організм виходить з рівноваги концентрація радикалів збільшується, їх агресивна дія на клітинну мембрану призводить до пошкодження структурних білків і хромосом. Виснаження і зрив різних ланок антиоксидантного захисту зумовлює характер і інтенсивність паталогічна процесу. За однією з теорій утворення вільних радикалів лежить в основі старіння клітини.

Звичайно ж в організмі існує система біологічної детоксикації.
В основі біологічної детоксикації лежать чотири основних механізми:
Біологічна трансформація токсичних субстанцій, провідне значення в її реалізації грає печінка;
Робота систем зв'язування та транспорту токсичних субстанцій, в основному це робота імунної системи;
Знешкодження вільних радикалів (цю функцію виконують ферменти, вітаміни - А, С, Е, глютатіон та ін);
І нарешті дуже важливий механізм - елімінація (висновок) токсичних сполук, що забезпечується функцією кишечника, шкіри, нирок, легень, жовчовивідних шляхів.

ШКІРА
Зупинимося докладніше на функціях шкіри. Як частина цілісного організму вона бере активну участь в обміні речовин і його регуляції. До важливих функцій шкіри належать: захисний, транспортна, терморегуляціонная і функція детоксикації. Остання заслуговує на особливу увагу. Вага шкірного покриву дорослої людини досягає 3-4-х кг. Шкіра дихає, поглинаючи з навколишнього середовища гази і виділяючи їх у навколишнє середовище. Через базальну мембрану за допомогою циркуляції плазми, крові і лімфи в шкірі накопичуються різні продукти обміну. Вона є величезним депо, в якому можуть затримуватися ті чи інші продукти тканинного і загального обміну, накопичуватися токсини. Два мільйони потових залоз шкіри виділять за добу від 500 до 900 мл. поту. Разом з потом через шкіру видаляються сечовина, сечова кислота, креатинін, солі лужних металів, органічні речовини, летючі жирні кислоти, мікроелементи. На сьогоднішній день встановлено, що через легені в навколишнє середовище організм людини виділяє близько 150 речовин. З поверхні ж шкіри - близько 200 речовин. Це практично стільки ж скільки виділяється з товстого кишечника і дещо менше із сечею. Саме тому шкіра є своєрідним індикатором здоров'я, оскільки ті чи інші порушення в організмі неминуче впливають на стан її функцій, її властивості і зовнішній вигляд. До речі, не випадково у греків, наприклад, до цих пір збереглася своєрідне вітання, що звучить як запитання: «Як ви потієте?». При недостатності функції кишечнику, нирок жовчовивідних шляхів навантаження на шкіру зростає. Збільшується виділення через шкіру речовин звичайно виводяться із сечею - сечовина, ацетон, жовчні пігменти та інші. З секретом сальних залоз видаляються з організму вільні жирні і неомиляемие кислоти, продукти обміну статевих гормонів, продукти кишкової ферментації.

КИШЕЧНИК 
Це орган, який виконує двояку роль у підтримці ендотоксінового балансу. З одного боку, він поставляє ендотоксини в кров, коли порушена проникність його стінок (так звана бар'єрна функція кишечнику). З іншого боку, через кишечник ендотоксини можуть виводиться з організму. 
На всьому протязі шлунково-кишкового тракту в його стінках розташована розгалужена мережа кровоносних і лімфатичних судин. Через стінки цих судин з крові і лімфи в кишечник і назад проникають різні речовини. З одного боку, це забезпечує масивне надходження з кишечника у внутрішнє середовище організму необхідних йому поживних речовин (та й п'ємо то ми по суті з кишечнику), а з іншого - створює загрозу проникнення разом з ними в кров і лімфу бактеріальних та інших токсичних речовин.
Цікаво в цьому світлі роль шлунково-кишкового тракту. Здавна (і цілком справедливо) шлунково-кишкового тракту і процеси, що відбуваються в ньому розглядалися як джерело освіти і проникнення в організм різних токсинів. Вважалося, що стінки шлунка і кишечника здатні лише утримувати цей процес «в дозволених рамках». Проте дослідження останніх років показали, що зниження кількості та концентрації токсинів в порожнині шлунково-кишкового тракту створює передумови до їх виділення сюди (тобто в кишечник) з органів і тканин організму. Тобто з «вогнища» надходження токсинів кишечник може перетворюватися на орган детоксикації.



Джерело: http://coralclub.ucoz.ua/
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1244 | Теги: моменти краси | Рейтинг: 5.0/1