90 капсул
Мурашине дерево - вічнозелені рослини, які ростуть в тропічних лісах Південної Америки, яке ще має назву «лапах» (Tabebuia impetiginosa). Мурашині дерево отримало цю назву в місцевих індіанців за те, що всі порожнини в серцевині його гілок заселені мурахами. Цілющі властивості кори цієї рослини відомі впродовж тисячоліть. Ще стародавні інки використовували її з лікувальною метою.
Мурашине дерево - природний рослинний антибіотик і иммунокорректорами широкого спектру дії. Хімічні складові і активні речовини Pau D'Arco добре вивчені. Ще в 60-х роках було проведено безліч досліджень його властивостей.
Антибактеріальна дія кори мурашиного дерева обумовлено лапахолом - з'єднанням, які виділяються з внутрішнього шару кори. Вперше його отримали в 1882 році. Лапахол проявляє виражену іммуномоделірующее, протизапальну дію, запобігає ріст і розмноження грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.
Противірусна активність кори мурашиного дерева обумовлена його здатністю пригнічувати ферментативні процеси, без яких не може відбуватися розмноження вірусів.
Протигрибкові властивості мурашиного дерева пов'язані з наявністю в ньому ксілодіна, який у сукупності з лапахолом пригнічує ріст грибків в різних органах і тканинах.
Протипаразитарне дію кори мурашиного дерева виражається у здатності пригнічувати розмноження і розвиток внутрішньоклітинних паразитів.
Іммунокорректірующіе властивості дозволяють використовувати це унікальна рослина при алергічних і аутоімунних процесах в організмі, не побоюючись їх загострення. Воно підвищує неспецифічну резистентність організму, посилюючи механізми клітинного та гуморального імунітету.
Надає позитивну дію при:
- Респіраторних захворюваннях дихальних шляхів (ГРВІ, грипі, трахеїті, бронхіті);
- Бронхіальній астмі;
- Отитах, синуситах;
- Грибкових захворюваннях;
- Гастритах, холециститах, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки;
- Захворювання сечостатевої системи (цистит, уретрит, простатит, пієлонефрит);
- Гінекологічних захворюваннях;
- Залізодефіцитної анемії (як джерело органічного заліза);
- Артритах і артрозах;
- Шкірних хворобах (вуграх, екземі, фурункульозі, псоріазі, дерматиті, вітіліго);
- Серцево-судинної недостатності;
- Запальних процесах різної локалізації;
- Цукровому діабеті.
Склад: кора мурашиного дерева, допоміжні речовини.