Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 50
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5

Серце - "маленький господар" організму людини. За все життя цей живий мотор, працюючи безперервно, перекачує тонни крові. Серцевий м'яз більше за інших відчуває величезні перевантаження і часто виснажується до терміну. Відновлення та зміцнення серцевого м'яза - дуже важлива і непросте завдання, але ціна їй - життя людини. Змусити серце працювати можна хімічними препаратами, але ненадовго. Його необхідно підживлювати на клітинному рівні вітамінами, мінералами, жирними кислотами, тоді воно буде рівно і надійно працювати. А ми жити.
Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Переглядів: 2117 | Додав: zdorove | Дата: 15.09.2009

В даний час для всіх активних людей у більшості країн актуальним є хронічний виснажливий стрес. Він різко послаблює захисні сили організму, знижує продуктивність роботи, руйнує імунітет. Під його впливом посилюються всі негативні процеси, що протікають в організмі. Людина стає втомленим, агресивною, дратівливою.

Нирки є однією з основних систем виведення організму, що забезпечують очищення крові від продуктів життєдіяльності. Цей "біологічний фільтр" функціонує в дуже напруженому режимі: кожну хвилину нирки очищають 1,6 л крові. Наш спосіб життя сприяє тому, що нирки, перевантажуючись, часто хворіють раніше за інших органів, тому необхідно забезпечувати їм оптимальні умови.

За даними ВООЗ, з 50 мільйонів чоловік, щорічно вмирають у світі, більш ніж 16 мільйонів йде з життя внаслідок інфекційних та паразитарних захворювань. Кишкові гельмінтози за частотою зараження займають третє місце у світі. Гельмінтози викликають алергізації організму, знижують опірність інфекціям, надають токсичну дію на організм. Дуже часто за різними діагнозами, такими, як екзема, псоріаз, бронхіальна астма, захворювання печінки та підшлункової залози, епілепсія, важкі суглобові синдроми, ураження сітківки ока та ін ховаються ті чи інші паразитарні інвазії, які є причиною або однією з причин захворювання. У людині може жити до 150 видів гельмінтів. Виявлення зараження паразитами вкрай складно. Наприклад, виявити собачу аскариду-токсакару можна тільки по ІФА крові або зішкребок зі шкіри. Для виявлення деяких паразитів необхідні спеціальні барвники. З огляду на дуже високий ступінь ризику гельмінтоносітельства, доцільно 2 рази на рік проходити профілактичний курс дегельмінтизації.

У дітей паразитарні інвазії протікають важче, ніж у дорослих, хоча причини і механізми їх аналогічні. Часто такі захворювання, як хронічні бронхіти, алергії, захворювання шкіри, лімфосістеми, суглобів, центральної нервової системи, анемії мають причиною саме глистові інвазії. Встановити це не просто. Паразитарні хвороби можуть бути причиною затримки психічного та фізичного розвитку у дітей. Як правило, такі діти лікуються у різних фахівців, часто з незначним ефектом. Прфілактіческіе курси дегельмінтизації необхідно проводити регулярно, оскільки повторні інвазії - часте явище. Як правило, ми робимо це за допомогою хімічних антипаразитарною препаратів - а це небезпечно, особливо, якщо приймати ці препарати часто.

Кожному чоловікові хочеться продовжити своє активне чоловіче довголіття. Що може цьому перешкодити? В даний час навантаження, які випробовують чоловіки на роботі, значно посилилися. Надають негативний вплив на здоров'я всього організму в цілому, а на репродуктивну функцію зокрема, такі фактори, як стреси, соціальна депресія, труднощі бізнесу, нестабільність в державі та ін. Для забезпечення репродуктивного здоров'я та активного довголіття чоловіки недостатньо окремих "чудодійних" стимулюючих пігулок, які обіцяють вилікувати все і відразу. Скоріше, необхідно вживати регулярні профілактичні заходи для забезпечення повноцінним харчуванням клітинним репродуктивної системи і організму в цілому.

З порушенням процесів травлення і засвоєння пов'язаний розвиток багатьох захворювань не тільки травної, але й інших систем. Для оптимального травлення перш за все необхідна "жива їжа": натуральна, що щадить і свіжоприготований. Неприпустимим є надлишок солі та цукру. Шкідливі "вічні продукти", зовні прівлекактельние, але позбавлені в процесі обробки своєї цілющої сили. Обов'язковим компонентом оптимального харчування є чиста біодоступним вода в достатній кількості.

1. Агресія бактерій, вірусів, грибків, а також інших паразитів і найпростіших. Останнім часом спостерігається підвищена агресивність паралельного світу, навіть бактерії, які вважалися раніше умовно патогенними, почали проявляти агресивність.
2. Чи не якісна, штучна, отруєна, маринована їжа без ферментів, що містить більше 1000 найменувань консервантів, стабілізаторів, барвників, розпушувачів і т. д.
3. Напої, які руйнують наш гомеостаз (сталість внутрішнього середовища). Кислі, солодкі, шипучі із замінниками цукру. Вони отруюють водне середовище клітинних і міжклітинних просторів, руйнуючи імунітет.
4. Нестача мікроелементів, особливо базових, життєво-необхідних, які беруть участь у ферментативному обміні, таких, наприклад, як цинк і селен.
5. Молекули вільних радикалів, що атакують липидно-жирові стінки клітин, викликають реакцію перекисного окислення ліпідів мембран стінок, що призводить до смерті клітин.
6. Брак вологи, що призводить до згущення крові.

Якщо ми хочемо, щоб віруси не впливали на наше здоров'я, необхідно перш за все зміцнювати імунітет. Це єдиний надійний захист організму. Неможливо знищити всіх вірусів. Навіть якщо це і вдається, то можливість заразитися знову абсолютно реальна, адже віруси практично всюдисущі.

На сьогоднішній день відомо близько 26 000 діагнозів, і лише 3 причини старіння і смерті.
1. Зневоднення клітин (організму).
2. Зашлакованості клітин (організму).
3. Виснаження клітин (відсутність клітинного харчування організму).
Древнє вчення Аюрведа говорить: «Будь-яке лікування необхідно починати з очищення організму. В іншому випадку, ми заганяємо токсини всередину клітини, це дасть тимчасовий ефект поліпшення стану, але рано чи пізно хвороба повернеться знову! »
Сучасна позиція лікаря на Ваше здоров'я наступна: його завдання - лікувати, а не зберігати. От і уявіть собі картину, Ви приходите на прийом до лікаря і говорите наступне: «Лікарю, мене нічого не турбує і не болить, у мене немає хронічних або гострих захворювань, я добре себе почуваю. Що мені слід робити, щоб так було й надалі, щоб я не захворів, і завжди себе так відчував? »Щонайменше, це викличе здивування з боку медичного персоналу, якщо не скепсис. І справа не в тому, що лікар не хоче Вам допомогти, а в тому, що лікар вивчає хвороби і лікує хвороби, а цільове збереження Вашого здоров'я - це цілком Ваше завдання і Ваша відповідальність. Ваше здоров'я залежить від Вас, не потрібно перекладати відповідальність за себе на когось......